”Uyuşturucu ile Mücadeledenin Her zaman Yanındayız”

Reklam
Reklamı Gizle

MHP İlçe Başkanı Sayın Nedim CAN ve yöneticileri Ünye Elele Derneği konuğu oldu.

hj

Dernek Başkanı ATİK; “Ünye’de 5 Genç Uyuşturucudan Kurtarılarak, Topluma Kazandırıldı”
“Ülkemizdeki önemli sıkıntılardan birisi olan madde bağımlılığının gün geçtikçe arttığı görülerek bağımlılığın azalmasını sağlayacak çalışmalarımızı yoğun şekilde sürdürüyoruz” diyen ATİK, ”Uyuşturucu madde kullanımı gençlerimiz arasında hızla yayılıyor. Yaptığımız çalışmalar sonucu Ünye’de uyuşturucu madde bağımlısı 5 gencimizi kurtardık ve topluma kazandırmaya çalıştık. Bağımlılıktan kurtardıklarımıza iş imkanları sağlamak, topluma kazandırmak adına sosyal projeler üretmek, madde bağımlıları için rehabilitasyon merkezi kurmak istiyoruz” dedi.


Nedim CAN,

Uyuşturucu kullanımının üzerinde durulması gereken en önemli konuların başında geldiğini belirterek, ”Uyuşturucu, gençliğimizi ve geleceğimizi tehdit ediyor. Özellikle okul önlerine kadar gelip çocuklarımız uyuşturucuya alıştırılmaya çalışılıyor ve gençlerimiz uyuşturucu müptelası oluyor” diyerek, uyuşturucu ve bağımlılık yapıcı maddelerin kullanımı ve dağıtımının önlenmesi yönündeki çalışmaların kararlı bir şekilde sürdürülmesi gerektiğini ifade etti ve madde bağımlılığıyla mücadele etme konusunda her zaman yardımcı olunacağının altını çizdi.
Ziyaretin sonunda Ünye Elele Derneği Başkanı Adem ATİK,  “Amacımız, uyuşturucunun zararları ile ilgili toplumu bilgilendirmek ve bir farkındalık yaratmak” diyerek, teşekkür etti.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.