”Sizler Bize Emanetsiniz”

Reklam
Reklamı Gizle

IMG_5117

Vali İrfan BALKANLIOĞLU, 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 100. Yıldönümü nedeniyle şehit aileleri ve gazilerle yemekte bir araya geldi.

Ordu Valiliği tarafından ODÜ Uygulama Restoranında şehit aileleri ve gaziler onuruna gerçekleştirilen yemeğe Vali irfan BALKANLIOĞLU, Garnizon Komutanı Jandarma Albay şeref ÇAKMAK, İl Emniyet Müdürü Caner TAYFUR, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ordu Şube Başkanı Hasan KAPLAN, Türkiye Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ordu Şube Başkanı Abdullah ERASLAN, Polis Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği Başkanı Şenel ŞAHİN, şehit aileleri ve gaziler katıldı.

18 Mart Şehitler Günü dolayısıyla düzenlenen yemekte bir konuşma yapan Vali İrfan BALKANLIOĞLU, “Şehit yakınları ve gazilerimiz devletimizin, milletimizin hem size, hem bize emaneti. Biz sizleri birer emanet olarak kabul ediyoruz. Allah bu millete başka acılar yaşatmasın. Hiç kimseye bu evlatlarının acısını bir kez daha tattırmasın. Sağ kalan evlatlarımıza Allah uzun ve sağlıklı ömürler, gazilerimize sağlıklı, sıhhatli ömürler versin” diye konuştu.

Vali BALKANLIOĞLU, şehit aileleri ve gazilerin her sorunuyla yakından ilgilenilmesi ve evlerinde ziyaret edilmesi talimatını verdiğini hatırlatarak, yemeğe katılımlarından dolayı şehit aileleri ve gazilere teşekkür etti.

Vali İrfan BALKANLIOĞLU, 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 100. Yıldönümü
nedeniyle şehit aileleri ve gaziler onuruna verilen yemek sonrası Türkiye Muharip Gaziler deneği Ordu şubesi, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Ordu Şubesi ile Polis Şehit Aileleri ve Malul Gazileri Derneği’ni ziyaret etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.