REİS SPOR KULÜBÜ BAŞARILARINA DEVAM EDİYOR

Reklam
Reklamı Gizle

Reis Spor Kulübü öğrencisi Büşranur Arslan, Anadolu Yıldızları Türkiye çeyrek finalinde ikinci oldu.

REİS1

Reis Spor Kulübü öğrencisi Büşranur Arslan, Anadolu Yıldızları Türkiye çeyrek finalinde ikinci oldu

Gençlik hizmetleri spor genel Müdürlüğünün organize ettiği Anadolu yıldızları Türkiye çeyrek finali, 23-24-25 ocak tarihlerinde Trabzon da Gerçekleştirildi. İlçemizi 55 kiloda temsil eden Reis Arslanlar spor kulübü Öğrencisi Büşranur Arslan, finalde Giresunlu rakibine yenilerek ikinci oldu.

Ünye reis arslanlar spor kulübü antrenörü Cavit Arslan ve Öğrencisi Büşranur Arslan, Elde ettikleri başarıyı ilçe süper müdürü aydın kuyumcuyu ziyaret ederek paylaştı.

Ziyarette açıklama yapan aydın kuyumcu; “Trabzonda yapılan Anadolu yıldızları Türkiye çeyrek finalinde elde ettikleri dereceyle ilçemizi en iyi şekilde temsil eden Reis Arslanlar spor kulübü ve öğrencisini tebrik ederim. Bizlerle başarılarını paylaştıkları ve ziyaret ettikleri içinde kendilerine teşekkür ederim” dedi

Büşranur Arslan elde ettiği dereceyle 27 Şubat tarihinde Fatsa ilçesinde gerçekleştirilecek yarıfinale katılmaya hak kazandı. Bu müsabakalarda finale kalacak olanlar ise 30 mart tarihinde Sivas’ta yapışacak şampiyonaya gitmeye hak kazanacak.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.