Ordu’da Gezi Vakası mı Yaşanıyor?

Reklam
Reklamı Gizle

Ordu Büyükşehir Beledyesinin ana yola bakan  tarafında göze çarpan billboard’da illk bakıldığında her şey normalmiş gibi duruyor.Lakin her görünene normal açıdan değil, farklı yaklaşır ve ayrıntıya dikkat ederseniz gerçeği görürsünüz.Bizde sıradan çektiğimiz fotoğraflar arasında dikkatimizi ,bu billboard resmi çekti neden mi?

Her şey aslında ne kadar normal görünüyor değil mi? Belki de bu yerden ve billoardun önünden her gün geçiyor, ama para için yapılan bu katliamı göremiyoruz.Evet şeytan ayrıntıda gizlidir derler ya , fotoğraflara iyi bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Ayrıntıyı göremeyenler için  şimdi  açıklıyoruz,bir avuç kağıt veya rant için yapılan rezalete bakın,bu bir ayıp değil midir ?Çok yazık ,daha düne kadar kesilen ağaçlar yüzünden meydanlar savaş alanına dönmemiş miydi?Kardeş kardeşe kırdırılmamış mıydı? Simdi soruyorum size yol boyunca sıralanmış ağaçlar sapasağlam dururken ,neden billboardun önündeki ağaç bu halde ? Yoksa tesadüf mü?

Kimse kimseyi kandırmasın bu ağaç arkadaki reklamı kapattığı ,görüşü engellediği için bu hale getirilmiş .Gerçekten çok yazık ,hayatta her şey para uğruna mı harcanacak,her şey bu kadar basit ve ucuz mu ?

Buradan hem doğa severlere ,hemde bir ağaç için meydanları ateşe verenlere sesleniyorum , Taksimin ağacı değerli de  ,benim Karadeniz’imin kurutulan  ve kesilen ağacı kıymetli değil mi?

Benim Halkım için biride bir ,binide ve benim Karadeniz’lim, Ordu’lum bu rezilliği yapana dur demesini de  ,o ağacı yaşatmasını da bilir.

Bu haberin izinsiz alınması kullanılması yasaktır.Bütün hakları Ünyenethaber aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.