“Mesele Akkuş’a Hizmet İse Gerisi Teferruat”

Reklam
Reklamı Gizle

Kursiyerler Belgelerini Aldı

IMG_0041

KOSGEB, ORSİYAD, Akkuş Belediyesi ve Esnaf Sanatkarlar Odası tarafından ortaklaşa düzenlenen girişimcilik kursunu başarıyla bitirenlere belgeleri verildi.

 

Akkuş Öğretmenevi’nde düzenlenen belge törenine Akkuş Kaymakamı Hüseyin Atila, Garnizon Komutanı Sezgin Yılmaz, Belediye Başkanı İsa Demirci, Ak Parti Akkuş İlçe Başkanı Ramazan Acar, Akkuş Esnaf Odası Başkanı Halil Altun, daire amirleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve kursiyerler katıldı.

 

Belge töreninde konuşan Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, “Amacımız sadece belediyecilik değil, belediyecilik dışındaki hizmetlere de imkanlarımız dahilinde katkı sunmak. Mesele Akkuş’sa Akkuşluya hizmet ise gerisi teferruat. Akkuş’a katkı verecek bu ve bunun gibi her türlü projenin sonuna kadar arkasındayız. Akkuş’ta klasik belediyecilik anlayışı sona ermiştir. Akkuş’u hareketlendirecek, canlandıracak projelere ihtiyacımız var, bunun için ne gerekiyorsa yapmalıyız” diye konuştu.

 

Başkan Demirci konuşmasında kursiyerlere de seslenerek belgelerini değerlendirmelerini istedi.

 

Başkan Demirci’den sonra söz alan Akkuş Kaymakamı Hüseyin Atila,”Kurslar bakımından Akkuş’ta birçok ilki başardık, bu kursumuzda ilklerden biri. Belediye başkanımız bu tür çalışmalarda bizlere açık çek sundu, sunmaya da devem ediyor. Akkuş’un menfaatleri için gayret gösteriyoruz, destekleri için kendisine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Konuşmaların ardından girişimcilik kursunu bitiren 25 kursiyere protokol üyeleri tarafından belgeleri verildi.

 

 

 

Anahtar Kelime: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.