HİZMETTE SINIRDA YOK,ENGELDE

Reklam
Reklamı Gizle

ÜNYE BELEDİYESİ KARLA MÜCADELEYE ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

1912351_1588887687993221_5230104764223579733_n

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ünye Belediyesinin koordineli bir şekilde yürüttüğü karla mücadele çalışmaları sonrasında şehir merkezinde ki ana arterler ve ara sokaklarla beraber yüksek kesimlerdeki ana güzergâh ve bağlantı yolları ile beraber Ünye genelindeki 85 mahallenin tüm yolları sürekli olarak açık tutuldu.

Dün sabah itibari ile bölgede yeniden etkili olmaya başlayan kar yağışı Bugünden itibaren etkili olan kar yağışı üst bölgelerde etkisini göstermeye başladı. Karla mücadele çalışmaları yine Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ünye Belediyesinin koordineli çalışması ile sürüyor. Ve şuanda İlçe sınırlarımız içindeki tüm yollar açıktır.  Kar yağışı Üst bölgelerde etkisini sürdürmeye başladı. Ordu Büyükşehir Belediyesiyle beraber yürütülen karla mücadele çalışmaları kapalı yol kalmamak suretiyle çalışmalar devam ediyor..

Ayrıca Ünye Belediyesi Karla Mücadele Ekipleri Zor Şartlar Altında Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Ediyor. Lastiği Patlayan İş Makinesinin Lastiğini Ekipler Anında Müdahale Ederek, Değiştirdikten Sonra Çalışmalarına Kaldığı Yerden Devam Etmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.