HALKIN HER ZAMAN YANINDA

Reklam
Reklamı Gizle

Başkan Çamyar Karşıyaka Mahallesini Ziyaret Etti

BLD_7709 - Kopya

Her hafta bir mahalleyi ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar Bugünkü Durağı Karşıyaka Mahallesi Oldu. Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ziyarette mahalle sakinlerinin sorun, talep ve isteklerlini değerlendirdi. Başkan Çamyar ziyarette ayrıca mahalle sakinlerinin Ünye Belediyesi ve hizmetleri ile ilgili merak etikleri konuları yanıtlayarak, mahalle sakinlerini bilgilendirdi.

Programa Ünye Ak Parti İlçe Başkanı Arif Ergün, Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Murat Ocak, Belediye Meclis Üyesi Nevzat Telcioğlu, ve Birim Müdürleri ile Gerçekleştirildi.

Kendilerinin seçimden seçime değil her zaman vatandaşların yanında olduğunu dile getiren Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar; Aradan beş yıl geçtikten sonra sadece oy istemek için değil, ihtiyaçlarınızı arzularınızı taleplerinizi yerinde tespit edip, yerinde aldığımız talepleri de çözme noktasında kararlı bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Öncelikle bizlere vermiş olduğunuz emaneti aradan geçen 11 aylık zaman dilimi içerisinde la yıkı ile taşıma noktasında gece gündüz demeden, 7/24 saat arkadaşlarımızla beraber çalışmak sureti ile taleplerinize cevap verme noktasında gayret sarf ediyoruz. Her mahalleye seçimlerden sonra birkaç defa olmak üzere giderek sorunları yerinde tespit edip, çözümler üretiyoruz. Haftanın bir gününü hemşerilerimize ayırıyoruz ki gönülden gönü’le bir köprü kuralım. Sadece normal yolları yapmak değil, gönül yollarını kalp yollarını da yapalım diye sizlerle birlikte bir bardak çayımızı paylaşalım. Ünye’mizde kol kola, güzel Türkiye’mizde Ak Partimizin inşa ettiği Cumhur Başkanımızın İnşa ettiği bu mutlu şemsiyenin altında beraberce kardeşçe yaşayıp Ünye’mizde de bu mutluluğu yaşayalım istiyoruz. Sizlerden bize gelecek olan talepleri, notlarımızı alıyoruz, talimatlarımızı veriyoruz. Başta tabakhane deremizle ilgili karşı yaka mahallemizi de yakından ilgilendiriyor, kültür sarayı, gençlik merkezi, kentsel dönüşüm, çamlık projesi, kale projemiz, bu projelerimizin alt başlıkları çalışmaları devam ediyor. Yolla ilgili inşallah 2015 yılı içerisinde fen işleri müdürlüğümüz ve ilgili başkan yardımcımız, çalışmalarını yürütüyor. 5 milyonluk bir yol ihalesine çıkacağız. Acil olan yerlerden başlamak sureti ile mahallelerimizi, asfalt da dâhil bir planlama içerisinde inşallah beş yılın sonunda güzel bir Ünye şekline getirmeyi planlıyoruz. Sizler Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza ve bizlere güvendiğiniz müddetçe bizlerde sizden aldığımız destek ve güçle inşallah hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.