DOĞALGAZDA HEDEF 2017

Reklam
Reklamı Gizle

Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz

b90cea59-f565-49c9-acac-8a1096a9eec1

AKSA Fındıkgaz Bölge Müdürü Doğan Gürler, 2006 yılından bu yana gerçekleşen çalışmalarda, Altınordu’da 60 bin 331, Fatsa’da 12 bin 500, Ünye’de ise 915 daireye ulaştıklarını söyledi.

YOL İÇİN DOĞALGAZ ÇALIŞMALARININ TAMAMLANMASINI BEKLİYORUZ
AKSA Fındıkgaz Bölge Müdürü Doğan Gürler’in sunumunun ardından bir açıklama yapan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, çalışmaların hızlandırılmasını istedi. Başkan Yılmaz, “Biz genel olarak AKSA’nın çalışmalarından memnunuz.
Şu anda Ünye ilçelerimizde altyapıyla ilgili çalışmalara başlamak için doğalgaz çalışmalarının tamamlanmasını bekliyoruz. Aynı yolu iki defa yapıp, kamu kaynaklarını israf etmemeliyiz. Doğalgaz çalışmalarının tamamlanmasının ardından, Ünye’nin altyapı ve yol sorununu çözmek için harekete geçeceğiz”
 Ünye için ise bu tarihimiz 2017’dir.2017 de doğalgaz ulaşmayan daire kalmamasını istiyoruz.  Doğalgaz çalışmalarıyla birlikte, Telekom, Yedaş, su kanalizasyon altyapısı da öngördüğümüz tarihlerde bitecek. Bizler de bu çalışmaların tamamlanmasının ardından, şehir merkezinde asfalt çalışmalarına başlayacağız” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.