DERBİYE DAVET…

Reklam
Reklamı Gizle

Kaptan bütün Ünyelileri derbiye davet etti…

1472001_555123681220552_1585969190_n

 

17.03.2015 yani Salı günü Ünye Şehir Stadında komşu ilçe temsilcisi Fatsa Belediye Sporu konuk edecek Ünye Spor’da takım kaptanı İbrahim KARAYİĞİT, tüm Ünyelileri maça davet etti.

 

Ligin 22. Haftasında iki takımın da kader maçına çıkacağı mücadele öncesinde ev sahibi Ünye Spor’un takım kaptanı İbrahim KARAYİĞİT tüm Ünyelileri kendilerini desteklemek için maça davet etti.

Kritik karşılaşma öncesinde taraftarlara seslenen Kaptan İbrahim,

“Sezon başında var olmak adına çıktığımız bu yolda, bilinir veya bilinmez, önemsenir veya önemsenmez çok zor günler geçirdik. Ancak her şeye rağmen Ünye Spor markasını bugüne kadar layıkıyla temsil ederek aziz bildiğimiz Ünye Spor’un onurunu, şerefini koruduk. Yeri geldi hep beraber sevindik, coştuk yeri geldi hep birlikte üzüldük. Fakat başımızı hep dik tuttuk, aşağı bakmadık. Artık büyük bir finalin kapısındayız. Biz sahada, yağmur da olsa çamur da olsa her şartta takımımız için var gücümüzle yüreğimizi ortaya koyarak mücadele edeceğiz. Bu önemli mücadelemizde tüm Ünyelileri, Ünye Sporlular’ı, öğrencilerimizi, esnaflarımızı,  tribünde görmek istiyoruz.  Halkımız elinden geldiğince bizlere destek olup arkamızda durdular, bu şehrin çocuklarının yanında oldular. Salı günü komşu ilçemiz Fatsa’nın temsilcisi Fatsa Belediye Spor ile oynayacağımız maçta da bizleri yalnız bırakmasınlar ki gücümüze güç katıp hep birlikte istediğimiz sonucu alalım. Bizler Ünye Spor camiası olarak Allah’ın izniyle de bu maçı alacağımıza inanıyoruz. Herkesin bu davetime şehrimizin en büyük değeri olan Ünye Spor için icabet etmesini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

 

Ünye Spor’un tecrübeli orta saha oyuncusu ve takım kaptanı İbrahim KARAYİĞİT, Salı günü oynanacak maça hazır olduklarını ifade etti. Kaptan İbrahim açıklamasında,

“Maçların Salı gününe alınmasından dolayı İmdat hocamız bizi hem fiziksel hem taktiksel olarak çok iyi hazırladı. Maç öncesinde motivasyon olarak son derece hazır bir durumdayız. Yaptığımız antrenmanlarda kazandığımız fiziksel, taktiksel becerilerimiz en iyi  şekilde sahaya yansıtmaya çalışacağız. İnanıyorum ki bu maçta bütün arkadaşlarım iki kişilik mücadele edecekler” dedi.

TFF’ye bu derbide hakem konusunda biraz daha temkinli davranması için ricada bulunan Kaptan İbrahim;

”Bal ligi maçlarında hakemler çok basit ağır yanlış kararlar veriyor. Bunu her maçta görüyoruz. Ve bu kararlar da biz futbolcuları saha içinde etkiliyor ve enerjimizi alıyor. TFF’nin maçımıza üst lig hakemi göndermesinin de olumlu karar olduğunu düşünüyoruz.  1957 yılında kurulmuş  Ünye Sporumuzu  Allah’ın izniyle yaşatmak için bu maçımızı da takım halinde, en az hatayla oynayıp, en iyi şekilde mücadele edip kazasız atlatmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.