CHP, AK PARTİ’Yİ ZİYARET ETTİ…

Reklam
Reklamı Gizle

VİDEO HABER
Adsız
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Teşkilatı yeni Ak Parti yönetim kurulunu ve Başkan Arif Ergün’ü makamında ziyaret ettiler.Ziyarette konuşma yapan Başkan Bodancı Ak Parti İlçe Başkanı Arif Ergün’e yeni görevlerinin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.Ak Parti İlçe Başkanı Arif Ergün ise, Cumhuriyet Halk Partisi’nin ziyaretlerinden ve güzel temennilerinden dolayı teşekkür etti.Başkan Ergün, hizmet anlayışı içerisinde çalışmalarının süreceğini belirterek görevlerini layıkıyla yerine getireceklerini söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Ünye İlçe Başkanı Orhan Bodancı ziyaret esnasında yaptığı konuşmada; “Biz Arif beyle çocukluk yıllarından arkadaşlığımız var. Kendisinin başarılı olmasını ilk isteyeceklerden bir tanesi benim. Vatandaşlarımız CHP’ye muhalefet görevini tevdi ettiler. Muhalefetinde görevi, iktidarın yaptığı ve yapacakları ile ilgili denetim görevi görmektir. Bu doğrultu da Arif kardeşimizin daha başarılı olması için gördüğümüz eksiklikleri, tamamlanması adına Arif beyi ikaz etme görevini üstlendik. Arif bey umarım bizim ikazlarımızdan, yapıcı anlamda algılarını oluşturur. Biz arkadaşlarımızın her ne alanda olursa olsun başarılı olmasını isteriz” dedi.

Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün ise; “Ziyaretinizden dolayı size ve yönetim kurulunuza teşekkür ediyoruz. Hepimiz Ünye’ de yaşıyor bir birimizi iyi tanıyoruz. Ünye’de genel mana da bir birimize muhalefet etmemize pek fazla gerek yok. Şartlar oluştuğu takdirde hepimiz arkadaşız. Biz göreve gelir gelmez ilk işimiz yarım kalan yatırımların tamamlanması noktasındaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.