Başkan Halkı Dinliyor

Reklam
Reklamı Gizle

HALK ANLATIYOR ,BAŞKAN DİNLİYOR

10896394_1604951573059628_212548502227071380_o

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar göreve başladığı günden itibaren belediye bünyesinde yeni uygulamalar gerçekleştiriyor.Halka yakın ve daha iyi hizmet anlayışı ile gerçekleştirilen icraatlardan biri ,şeffaf yönetim ve birlikte yönetme anlayışının uygulanması yönünde gerçekleştiriliyor.Halk günleri gerçekleştiren Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ,vatandaşların sorunlarını ,isteklerini bizzat kendilerinden dinliyor ve çözümü noktasında onları bilgilendiriyor.

Başkan Çamyar,vatandaşlarımızla buluştuğumuz halk günlerinde, halkımızın fikir, önerileri bizim için çok önemlidir. Belediyemize gelen, vatandaşlarımızın tüm sorunlarına yardımcı olmaya özen gösteriyoruz dedi.

Halk günleri her çarşamba günü Belediye makamında gerçekleşiyor.Şikayetleri ,istekleri ve sorunlarını anlatabilme adına insanlar,belediye  Başkanıyla bizzat görüşüyor ve taleplerini bildiriyorlar.

Bu uygulama hakkında görüşlerini aldığımız vatandaşlar ,Başkanın bizzat kendilerini kabul etmesinde ve dinlemesinden memnunluk duyduklarını belirtiler.Başkanımız bizleri güler yüzle ve samimi bir şekilde karşıladı ,dinledi ,sorunlarımızın çözümü konuşunda çalışacaklarını söyledi. Kendisine bu uygulama için teşekkür ederiz.Bizi seçimden seçime hatırlayan Başkanlar gibi olmadığını gösterdi ve umarım halk günleri devam eder dediler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.