Başkan Çamyar’dan Spora Tam Destek

Reklam
Reklamı Gizle

Başkan Çamyar, Ünye Anadolu Lisesi Basketbol Takımını Makamına Kabul Etti

bs

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, 12-15 Şubat tarihlerinde, Trabzonda yapılacak olan genç erkek basketbol Türkiye yarı finallerinde katılmaya hak kazanan, Ünye Anadolu Lisesi Basketbol Takımını makamında ağırladı.Takıma malzeme desteği veren başkan Çamyar, Ünye Belediyesi olarak spora ve sporcuya desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Açıklamalarında Başkan Çamyar; “Ünye Belediyesi olarak ilçemizde spora ve sporcuya olan desteğimiz devam etmektedir. Anadolu Lisesi basketbol takımımızın başarısı, ilçemizdeki spor potansiyeli açısından bizleri umutlandırmıştır. Her zaman yüzümüzü güldüren sporcularımızla gurur duymaktayız.

2014-2015 Eğitim öğretim yılı genç erkek basketbol liginde ilçemiz Anadolu Lisesi Erkek Basketbol Takımı önce Atatürk Anadolu Lisesi, Mehmet Refik Güven Fen Lisesi ve Adnan Menderes Ticaret Lisesiyle yaptığı maçlarda galip gelerek ilçe biricisi olmuştur. Daha sonra Ordu İl Birinciliği için Ordu Özel Atlaş Anadolu Lisesi,  Fatsa Anadolu Lisesi ve Ordu Fatih Anadolu Lisesiyle yaptığı maçlarda galip gelerek il birinciliğini kazanmıştır.

Böylece 17-19 Ocak tarihlerinde Rize’de yapılan genç erkek basketbol Karadeniz grup müsabakalarına, Ordu İl Birincisi olarak katılmaya hak kazanmıştır. Rize’de yapılan Karadeniz grup müsabakalarında Erzurum Palandöken Özel Azizi’ye Anadolu Lisesi, Tunceli Dersim Anadolu Lisesi ve Gümüşhane Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesini de mağlup eden Ünye Anadolu Lisesi genç erkek basketbol takımı Karadeniz grup birincisi olarak Türkiye Yarı Finaline katılmaya hak kazanmıştır.

Ünye Anadolu Lisesinin  Türkiye  Yarı Finallerine Katılmaya Hak Kazanan İlk Ünye Takımı olması dolayısıyla mutluyuz ve gururluyuz. Bizde Ünye Belediyesi olarak spora ve sporcularımıza her türlü desteği vermekteyiz. Anadolu Lisesi basketbol takımına malzeme desteği yaptık, onlarda bizi turnuvalarda   başarılı bir şekilde temsil edip güzel sonuçlar aldılar.

12-15 Şubat tarihlerinde Trabzon’da yapılacak olan genç erkek basketbol Türkiye yarı finallerine katılmaya hak kazanan ve bizlere  bu gururu yaşatan Anadolu Lisesi Basketbol Takımına başarılar diler, onları yetiştiren ailelerine ve hocalarına teşekkür ederim.” dedi.

 

 

 

Anahtar Kelime: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.