Başkan Çamyar Başarılı Sporcuları Kutladı

Reklam
Reklamı Gizle

ccc

Yıldızlar ve büyükler kategorilerinde derece alarak, Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazanan Reis Spor Kulübü sporcuları ve yönetim kurulu başkanı Cavit Arslan,Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’ı makamında ziyaret  etti.

Büyükler Türkiye il seçmelerine, Ordu ilinden 25 tane kulüp katıldı.Biz ise Ünye’de Reis Spor Kulübü olarak 4 sporcu ile katıldık. 4 sporcumuzdan, bayanlardan 73 kiloda Ayfer Arslan birinci, 46 kiloda Çağla Okuyan birinci, 49 kiloda Ayşenur Uslu ikinci oldu.Bizi makamında ağırlayan Başkanımıza  spora ve sporcuya desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, sporcularımızı başarılarından dolayı kutluyor, bundan sonraki müsabakalarında başarılar diliyorum.Biz sporun özellikle amatör sporcuların yanında olmaya her türlü maddi ve manevi desteklerimizi sunmaya devam ediyoruz.Gençlerimizi birçok kötü alışkanlıktan kurtarmanın en iyi yolu onları spora yöneltmektir.Bizde belediye olarak hem tesis bazında hem de mahalli bazda birçok sporcuya ve kulübe destek veren çalışmaları yapıyoruz.

Başarılı genç  ve sporcu kardeşlerimize Ünye’mizi en iyi şekilde temsil ettikleri için teşekkür ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.