AYAKKABI BOYACILARI MEMNUN AMA ….?…VİDEO HABER

Reklam
Reklamı Gizle

Yeni Lostra İçin Başkana Teşekkür ettiler

Adsızaxa

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’ın yapmış olduğu Lostra Salonu hakkında memnuniyetlerini dile getiren ayakkabı boyacıları kendileri için yapılan salonun eksikliklerini de söylemeden geçemediler.

Boyacı Mehmet; “Bu hizmet geç oldu ama güzel oldu.Başkanımıza teşekkür ediyoruz.Sadece odalarımızın kapıları olmadığı için rüzgardan korunamıyoruz.Başkanımızın da bu durumdan bilgisi var.Önümüzden açılıp kapanabilen bir cam olursa çok memnun olacağız.Allah bunu yapandan da yaptırandan da razı olsun. dedi.

Boyacı Şener; “Lostra Salonu Ünyemize gerekliydi bu anlamda başkanımıza teşekkür ediyoruz ama bu boyacıların hepsi bir yere değil, Ünye’nin çeşitli yerlerine dağıtılmalıydı.Sonuçta burası Büyükşehir değil ve insan yoğunluğu yok.Burası 8 boyacıyı bir arada götürmez.8 boyacının bir arada olması yanlış.Sağolsun bize böyle bir mekan yaptı ama yanlış oldu.Bu salonu Ünye’nin çeşitli yerlerine dağıtsaydı herkes çok memnun olurdu.” dedi.

Boyacı Mustafa; “Allah razı olsun Başkanımızdan biza lostra salonu yaptırdığı için.Sadece sahil kenarında olduğumuz için çok rüzgar esiyor.Tek isteğimiz önümüze rüzgar gelmesini engelleyecek açılıp kapanabilen bir cam.” dedi.

Boyacı Ali; “Bu Lostra Salonunu bize bu şekilde değil de,  ikişer üçer kişilik farklı yerlere yapsaydı çok daha iyi olurdu.Ama yinede Allah razı olsun Başkanımızdan.Diğer başkanlar da hep bunun sözünü vermişti ama hiç biri bir şey yaptırmamıştı.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.