ANKARA’YA BAŞKANLARDAN ÇIKARMA

Reklam
Reklamı Gizle

Sayın Kurtulmuş’un Ünye’den Özel Konukları Var

xxx

Bu gün Ankara’da Gündem Ünye üzerineydi.Başbakan yardımcısı Sayın Numan Kurtulmuş makamında Ünye’den gelen misafirleri kabul etti.Sayın Kurtulmuşu ,Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar,Ak parti ilçe Başkanı Arif Ergün ,Ünye Kaymakamı Mustafa Demir ve beraberindekiler ziyarette bulundular. Sıcak ve samimi bir ortamda geçen buluşmada ,Ünye’nin yakın zamanda ve uzun vadede beklediği ,yarım kalan veya başlanması planlanan projeleri hakkında görüşmeler yapıldı.Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuşun bizzat konularla ilgilendiği ve gerekli çalışmaların başlaması için,  sözlerin alındığı görüşmelerde ,Ünye için gayet faydalığı geçtiği gelen bilgiler arasında.

Özellikle Hastane ve Kentsel konularında görüş birliğine varılan toplantıda ,Ünye’nin sorunları ve geleceği masaya yatırıldı.Yılan hikayesine Dönen hastane konusu hakkında sona gelindiği ve son ihalenin yapılacağı bildirildi.

Sayın Çamyar’ın özellikle üzerinde durduğu kentsel dönüşüm projesi hakkında ,Sayın Numan Kurtulmuş’la görüştüğü ve bir çok bilinen projenin hayata geçmesi adına Ünye halkının beklentilerini anlattığı bize ulaşan bilgiler.

Sayın Ak parti ilçe Başkanı Arif Ergün’de ,desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen ve her türlü talebimize cevap veren ,halkımızın huzuru ve memleketimizin geleceği için bizzat çalışmaları takip eden Başbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş Beye teşekkür etti.Ünye’nin ihtiyaçları doğrultusunda  taleplerini Sayın Numan Kurtulmuş’a ilettiği  öğrenildi.

Sayın Başbakan yardımcısı Numan Kurtumuş’la görüşen Başkanlar  ,Ankara’daki temasları tamamladıktan sonra yurda dönecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.