AK PARTİ ADAY ADAYLARI TAM LİSTE(TANITIM FİLMİ)

Reklam
Reklamı Gizle

HİÇ BİR YERDE BULAMAYACAĞINIZ VİDEO VE FOTOĞRAFLAR

FFF

Adalet ve Kalkınma Partisi’nde 20 Şubat itibari ile dolan Aday Adaylığı başvuru süresi sonrasında 56 aday adayının olması gözlerden kaçmazken, rekor başvuru yapıldı.

11 Şubat’ta başlayan 25. dönem milletvekilliği için aday adayı başvuruları 20 Şubat Cuma günü saat 17.00 itibariyle İl Başkanlığına yapılan müracaat sayısı 56 olmuştur.
Bu kişilerin de aday adaylığı başvurusu yaptıktan ve Genel merkezimize yapılan başvuru müracaatların isimleri de eklendiği zaman kesinleşecek olan liste yine tarafımızdan kamuoyuna duyurulacaktır.

RESMİ MÜRACAAT TAM LİSTESİ

ATİLA GÜRHAN ÇELİK Erkek ORDU 31.08.1975
İHSAN ŞENER Erkek KORGAN 01.01.1965
ABDULHAMİT BAKAN Erkek ORDU 12.03.1950
İSMET ERÇAL Erkek KUMRU 01.09.1966
LEVENT AKÇAY Erkek ÜNYE 05.10.1956
HAYATİ ÖZTÜRK Erkek ORDU 01.07.1951
İSMAİL HAŞLAMA Erkek ÜNYE 01.05.1983
RAHMİ ÇAĞAN Erkek PERŞEMBE 15.03.1973
ALİ AKDOĞAN Erkek ORDU 25.06.1964
EMİNE UYSAL Kadın ÜNYE 01.01.1973
YÜKSEL DEMİRKOL Kadın KAYSERİ 09.09.1982
MUHAMMET ÖZYÜREK Erkek FATSA 15.06.1970

 

SAMİ AKSU Erkek FATSA 25.03.1961
YASİN AYFER ERKOÇ Erkek GÖLKÖY 02.05.1970
HAMİT TAŞCI Erkek FATSA 01.01.1946
ÖZGÜR ENGİNYURT Erkek ORDU 01.12.1972
BİLGİ BAŞAR ÇELİK Erkek GÖLKÖY 23.06.1987
OKTAY ÇANAK Erkek DİYARBAKIR 08.02.1975
FATİH SÖZEN Erkek FATSA 24.11.1967
AYŞE NİLGÜN TOMAKİN Kadın SERİK 30.04.1970
ALİ OSMAN TOBAY Erkek ÜNYE 26.08.1971
HAYRULLAH KALİFOĞLU Erkek AYBASTI 14.12.1975
AHMET FUAT TÜRKMEN Erkek ORDU 28.12.1956
NECATİ ÖZDEMİR Erkek ÜNYE 03.08.1954
TOLGA BAŞ Erkek ORDU 09.10.1978
SEBAHİTTİN KORKMAZ Erkek ORDU 01.01.1957
AHMET ARPACIOĞLU Erkek ÜNYE 04.03.1963
SEFA YÜCE Erkek ALMANYA 03.03.1975
ŞENEL YEDİYILDIZ Erkek HOŞKADEM 03.11.1953
SALİH YAMAN Erkek MESUDİYE 18.10.1960
FATİH HAN ÜNAL Erkek ORDU 20.03.1968
ATANUR TİRYAKİ Erkek ORDU 23.03.1972
AYHAN YILMAZ Erkek ESENLİ 25.06.1961
VEYSEL DALCI Erkek GÖRELE 01.06.1969
MUSTAFA HAMARAT Erkek AKKUŞ 21.07.1972
SAMET ÖZDEMİR Erkek ORDU 05.03.1985
HÜSEYİN AKYOL Erkek ORDU 04.06.1970
İBRAHİM DEMİR Erkek ÜNYE 15.07.1972
MEHMET ŞENER Erkek FATSA 20.12.1964
HAMİDE AYDEMİR DEMİR Kadın FATSA 01.09.1975
ATIF YÜKSEL Erkek PERŞEMBE 15.02.1956
RESUL KARATAŞ Erkek FATSA 05.06.1983
EYÜP FATSA Erkek FATSA 19.07.1961
CEMALETTİN KABATAŞ Erkek Ordu 01.04.1966
HASAN AKSU Erkek GÖLKÖY 27.03.1971
MUHAMMED EMRE TOMAKİN Erkek KONYA 01.11.1983
ERGÜN TAŞCI Erkek FATSA 01.08.1974
ŞEFİK DURSUN Erkek ÜNYE 01.02.1949
LÜTFİ ÖZŞAHİN Erkek Ordu 01.01.1965
ŞAKİR ÇOBAN Erkek SEFALIK 01.02.1959
ZEYNEP YILMAZ
HASAN ACU
GÖKŞİN ŞENOL
MUSTAFA ÇAYA

HACER ÇOBANOĞLU

HAYRULLAH KARADENİZ

 11111 GGG

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.