Genç ve Dinamik Aday:” Cihan Altun”

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye Terzi Esnaf Ve Sanatkârlar Odası başkanlığı nedeniyle Ekol Güzellik Merkezi Sahibi Cihan Altun’da adaylığını açıkladı. Dün İsmet Çat’ın adaylığını açıklaması sonrası bir dönem önce başkan olduğunda “Gençlere Yol Vereceğim” diyen İsmet Çat’ın bu sözlerine karşı olarak Ekol Güzellik Merkezi Sahibi Cihan Altun adaylığını açıkladı.
“Biz Gençler Odayı Yönetmeye Talibiz”
Geçler olarak odayı yönetmeye talip olduklarını söyleyen Ekol Güzellik Merkezi Cihan Altun,” Esnaf arkadaşlarımızın menfaatini korumak, oda hizmetlerine yeni bir vizyon kazandırmak için geçmiş süreçlerden ders çıkararak hiçbir üyemizin yalnız olmadığını göstermek için adaylığımı açıklıyorum. Bu gün esnaf arkadaşlarımızın öneri ve destekleriyle Ünye Terzi Esnaf Ve Sanatkârlar Odasına başkan adayı olduğumu açıklıyorum. Sürekli bir diyoruz ki tüm üyelerimizle birlikte odayı yönetmeye talibiz. Çözüm odaklı bir şeffaf yönetim için birlikte çalışacağımızı yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte ilerleyen dönemde paylaşacağım” dedi.
“Oda İle Üyeleri Arasındaki Köprü Yıkılmış Durumda”
Oda ile mevcut yönetim arasında köprülerin yıkıldığını söyleyen Başkan Adayı Altun,” Oda ve üyeleri arasında bir köprü var. Ve bu köprü tamamen yıkılmış durumdadır. Esnaf arkadaşlarımız odaya aidat ve kredi işlemleri için evrak almak dışında bir faydasının olmadığı yer olarak görmektedir. Esnaflarımıza vaatlerimiz; Şeffaflık, adalet, eşitlik, üyelerimizi iş yerlerinde ziyaret, etkinlikler düzenlemek, berber kuaför ve güzellik merkezleriyle alakalı eğitimler düzenlemek, odamız bünyesinde bir yatırım fonu oluşturmak istiyoruz” diye konuştu.