Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Gelecek Partisi Ordu İl Yönetim Kurulu Açıklandı

Gelecek Partisi Ordu İl Yönetim Kurulu Açıklandı
10 Kasım 2020 - 17:20

Gelecek Parti Ordu İl Yönetimi oluşturuldu. Av. Ali Safa Aydın’ın İl Başkanı olduğu 32 kişilik  yönetim kurulu üyeleri de belirlendi.

GELECEK PARTİSİ ORDU İL YÖNETİMİ RESMİLEŞTİ İL BAŞKANI AV.ALİ SAFA AYDIN,IN BASIN AÇIKLAMASI VE YÖNETİM LİSTESİ

26.10.2020 tarihinde, Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu ve Teşkilat Başkanımız Sayın Nedim Yamalı’nın tarafıma vermiş olduğu yetkiyle beraber Ordu Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğüne verdiğimiz 32 kişilik İl Yönetim Kurulu listemiz ile Gelecek Partisi Ordu İl Başkanlığı resmî olarak kurulmuş bulunmaktadır. Türkiye’nin içinde bulunduğu baskıcı, hukukun askıya alındığı, liyakatsizliğin ve usulsüzlüklerin adet haline getirildiği, yönetimlerin ve yöneticilerin vatandaştan koptuğu, ekonominin tarihin en kötü seviyelerine geldiği, asgari ücretin zamlar ve vergiler karşısında eriyerek yok olduğu, vatandaşın tanzim kuyrukları ve askıda ekmeğe muhtaç edildiği bu zor günlerde HUZUR , GÜVEN ve ADALET’i tesis etmek ve geleceğe dair yeni bir umut olmak için GELECEK PARTİSİ çatısı altında hep beraber BİZ olarak bu yola çıkan tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma şahsım ve partim adına teşekkür eder, göstermiş oldukları bu cesaret için de kendilerini tebrik ederim. Ordu’da ve Türkiye’de bundan sonra GELECEK PARTİSİ’nin bulunmadığı hiç bir siyasi denklem olmayacaktır!

BİZ ORDU’yuz! BİZ GELECEK PARTİSİ’yiz!

İl Başkanı Av. Ali Safa AYDIN

Gelecek Partisi İl Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Ali Safa Aydın, Mehmet Çelik, Sabri Koçak, İshak Fatih Köksal, Mustafa Ceren Aydemir, Ömer Faruk Abaylı, Durmuş Doğru, Ece Görgülü,Tolga Özel,  Nafiz Aziz İşbakan, Yusuf Kaan Gültaş, Cem Kahraman,Adem Albayrak, Taner Yılmaz, Ahmet Koçak, Emirhan Özcan, Taha Çiçek, Emre Arslan, Muzaffer Sevgili, Adnan Gümüş, Murat Karaman, Ümit Koç, Gökhan Bayrak, Seval Ocak, Celal Tepe, Cansu Çimiç, Dursun Şahin, Cavid Başpehlivan, Önder Gündoğan, Emin Karaman, Şükrü Eryuva, Beytullah Çakmak.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-