Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

FIRÇA DEĞİL ESPİRİYMİŞ

FIRÇA DEĞİL ESPİRİYMİŞ
22 Şubat 2021 - 5:19

AK Parti Ordu İl 7. Olağan Kongresinde İl Başkanı seçilen Halit Tomaklin’in konuşması sırasında “ Sayın Cumhurbaşkanımıza şikayet ettirme beni” diye uyaran Divan Başkanı Trabzon Milletvekili Adnan Günnar’dan açıklama geldi.
Kongrede kürsüde konuşmasını yapan İl Başkanı Halit Tomakin’e Ordu il Koordinatörü, Divan Başkanı Trabzon Milletvekili Adnan Günnar’dan uyarı geldi. Günnar,” Sayın Başkanım, istirham ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımıza şikayet ettirtme beni. Tamam. Daha birçok konuşmacımız var. İstirham ediyorum, hemen özetleyecek yeteneğe sahipsiniz. Size 30 saniye veriyorum. Hadi bakalım, 30 saniye. Süreniz başlamıştır” ifadeleriyle seslendi.
Günnar’ın uyarı Türkiye gündemine oturdu. Adnan Günnar Trabzon’da yayın yapan 61saat Haber Sitesine açıklamalarda bulundu. Günnar şunları söyledi; “Benim ki tamamen espiriydi.. Ama olay başka boyuta çekildi.. Cumhurbaşkanınız R. Tayyip Erdoğan kongreye bağlanacaktı ve süreye az kalmıştı.. Ben de öyle bir espriyi yaptım.. Tamamen espri olan uyarımız hatırlatılmasın merciinden saptırıldı.. İl başkanımız değerli bir isimdir ve o da benim uyarımı espri olduğun anladı..”

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-