Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

FEVZİ ÇAKMAKLILAR DOĞALGAZIN TAMAMLANMASINI İSTİYOR

FEVZİ ÇAKMAKLILAR DOĞALGAZIN TAMAMLANMASINI İSTİYOR
31 Ağustos 2020 - 23:57

Ünye Fevzi Çakmak Mahallesi Sakinlerinden Yaşar Yıldız, evlerine  doğalgaz dağıtım kutusu döşenmesi için AKSA yetkililerine seslendi.

Kış mevsimin de vatandaşların yaşadıkları sıkıntıları dile getiren Yaşar Yıldız, Devlet Sahil yolun da Tabakhane Deresinden Kırkevler mevki arasına kadar doğalgaz alt yapı çalışmasının da yapılmasını istedi.

Fevzi Çakmak Mahallesi sakinlerinden Yaşar Yıldız;

“Fevzi Çakmak Mahallesi Aksa tarafından doğalgazımızın gelmesinden sonra maalesef yüzlerce vatandaşımızın dağıtım kutularının gelmediğini görmekteyiz. Fiyat artışları ürünlere yansıdığından vatandaşlarımız ve bizler çok büyük sıkıntı içeresindeyiz. Kış mevsimi de yaklaşmaktadır. Fevzi Çakmak Mahallesi cadde ve sokaklarının yer altı doğalgaz borularının bitmesinden sonra dağıtım kutularının evlerimize bağlanmasını istiyoruz. Gerekli yerlere müracaatımızı yaptık. Doğalgaz ve bir takım sorunlarımızın çözülmesini istiyoruz. Vatandaşımız kış hazırlıklarından ümidini kesti. Bu kışın kullanacağı doğalgazın gelmesini bekliyor. AKSA yetkilelerinden mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz. Mahallemizde ki vatandaşların dağıtım kutularının bir an önce takılmasını istiyorlar. AKSA yetkilelerine hizmetlerinden dolayı  buradan çok teşekkür ediyorum.

 Fevzi Çakmak Mahallesi  Devlet Sahil yolun da Tabakhane Deresinden Kırkevler mevkine kadar doğalgaz alt yapı çalışmasının da başlamasını istiyoruz. Tabakhane deresinden ve Kırkevler arasında bulunan mesken sahiplerinin bir kısmı doğalgaz kullanmakta bir kısmı ise alt yapı kazı çalışması bulunmamaktadır. Sahil yolunda Tabakhane ve Kırkevler mevkinde de doğalgaz çalışmasının olmasını temenni ediyoruz.” şeklinde konuştu.   

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-