FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ TAKSİ DURAĞINA KAVUŞTU

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye Fevzi Çakmak Mahalle sakinlerinden Yaşar Yıldız, Fevzi Çakmak Caddesine yapılan taksi durağının eksikleri için yetkililere seslendi.

Fatih Taksi Durağının mevkii olarak güzel yerde olduğunu ancak çevre düzenlemelerinin gerektiğini belirten Yaşar Yıldız, Ünye Belediyesine teşekkür ederek eksiklerinin giderilmesini belirtti.  

Fevzi Çakmak Mahalle Muhtar Adayı Yaşar Yıldız;

“Fevzi Çakmak Mahallesi caddesinde duran Fatih Taksi Durağının orta kesimde olmasında dolayı çok memnunuz. Taksi durakları da cadde kenarında ve burada pazar günleri yoğun bir trafik akışı oluyor. Ünye Belediyesinden yetkililer gelmiş ve alanın düzeltmeleri için talepte bulunmuşlar. Bizler bu sürecin biraz daha hızlandırılmasını istiyoruz.”

Taksici Okan Hoşnut;

“Ben taksici olarak Ünye ve Ordu Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyorum. Bizim oturacağımız bir durağımız yoktu. Biz şikâyet olarak belediyeye talepte bulunduk ve onlarda bizi Fevzi Çakmak Mahallesini uygun gördüler. Tek bir sıkıntımız çevre düzenlemesidir onu da hallettikleri sürece sıkıntımız kalmayacaktır. Taksi durağımızda fuar olarak üç aracımız var.”