Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

MAHALLE SAKİNLERİNDEN OSKİ’YE TEŞEKKÜR

MAHALLE SAKİNLERİNDEN OSKİ’YE TEŞEKKÜR
12 Ağustos 2021 - 1:13

Ünye’de önce ki akşam şiddetini gösteren yağmur arkasında mağdurlar bırakırken yaralar sarılmaya devam ediyor.

 Önce ki akşam yağan şiddetli yağmur sonrası bazı mahalle ve sokaklarda yağmur suları hayatı olumsuz etkilemişti. Dünden itibaren belediye ekipleri aralıksız çalışmalara devam ederken mağduriyeti giderilen vatandaşlar ise teşekkür etmeyi unutmadı.

Fevzi Çakmak Mahallesi sakinlerinden Yaşar Yıldız haber ekibimize yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Bölgemize yağan yağışların neticesinde vatandaşlarımızın dükkân ve iş yerine gelen yağmurlardan dolayı bizden katkılarını esirgemeyen öncelikle Ünye Belediyesi ve Büyükşehir belediyesine teşekkür ederiz. Ayrıyeten bize yardımcı olan Ünye Turizm Dernek Başkanı Adnan Sobi’ye, İyi Parti İlçe Başkanı Feryal Çuhacı’ya, Berkay Torunoğlu’na çok teşekkür ederiz. Bizler her telefon açtığımızda arkamızda olan Kenan Selim Argan’a Fevzi Çakmak Mahallesi sakinleri adına teşekkür ediyoruz. Bu binada yaşayan insanlar rahatsızlar ve evlerinin önü su içeresindeydi. OSKİ Müdürlüğüne yapmış olduğumuz müracaatlardan sonra arabanın geleceğini söylediler. OSKİ Şube Müdürü Ersin Avanoğlu’na teşekkür ediyorum.

Çakır Medya’da Fevzi Çakmak Mahallesinin sesini duyurmak için çok emek verdiler. Yapmış olduğumuz haberlerde bize destek verdikleri için teşekkür ederiz” Dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-