FATSA VE ÜNYE’DE UYUŞTURUCU OPERASYONU

Reklam
Reklamı Gizle

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Fatsa ve Ünye ilçelerinde narkotik operasyonları yapıldı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan (2) şahsın üzerlerinde, eşyalarında ve ikametlerinde yapılan aramada 1 kg 852 gram Esrar maddesi ile 921gram Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirilmiş olup; haklarında uyuşturucu madde ticaretinden ve uyuşturucu madde kullanmaktan ayrı ayrı adli işlem yapılan şüpheli şahıslardan (1)’i sevk edildiği adli mercilerce tutuklandı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan operasyonlarda;

14/09/2021 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce (1) şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

15/09/2021 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan şüpheli (4) şahsın üzerlerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada (5) adet Sentetik Ecza maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

16/09/2021 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan şüpheli 1 (bir) şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (1) gram Esrar maddesi, (4) gram Esrar maddesi, (1) şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (2) gram Esrar maddesi, (1) şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada toplam (7) gram Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirildi. Gölköy İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince bir şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

17/09/2021 tarihinde Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan şüpheli (1) şahsın üzerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada (2) gram Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

18/09/2021 tarihinde Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan şüpheli (3) şahsın üzerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada toplam (51) gram Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.