Fatsa Termal&Spa Otel Sınıfta Kaldı

Reklam
Reklamı Gizle

Türkiye’nin en kaliteli kaplıca suyuna sahip olan Fatsa Termal&Spa otel açıldı.

İlimizin ilk ve tek termal tesisi olma özelliğine sahip yaklaşık 35 Milyon TL’lik bir yatırıma sahip olan Fatsa Termal ve SPA Otel ülkemizde sağlık ve kaplıca turizmi denince sağlıklı yaşamın adresi olmak için büyük bir iddiayla açıldı.
Bölgemizin ve şehrimizin turizmine ve istihdamına katkı sağlayarak sektörün en iddialı 4 yıldızlı termal oteli maalesef ilk gün ziyaretçilerine hayal kırıklığı yaşattı.
BİR DAHA GİTMEYİZ DİYEN GRUBUN GAZETEMİZE AÇIKLAMALARI ŞÖYLE;

Müşteri olmak heyecanı ve meraklı bir göz olarak Fatsa Termal & Spa otele gittik ancak hayal kırıklığına uğradık,

Sıcak Su kaplıca havuzu olarak Karma,Bay ve Bayan kaplıca havuzunların olduğunu Bilgisi aldık, Bay kaplıca havuzuna gidene kadar her şey normaldi resepsiyon çaprazındaki bay kaplıca havuzuna arkadaşlarla birlikte girdikten sonra Soyunma Kabini aradık bulamadık,malesef Soyunma kabini yokmuş Kapıdan Girdikten sonra hemen Dolapların olduğu yerde soyunurken kapı açıldı Resepsiyondaki müşterilerle göz göze geldik ben utandım. Kaplıca havuz bölümüne geçtik 25 M2 kaplıca sıcak su havuzunda 20 dakika kaldıktan sonra kendime gelmek için şoklama havuzu aradım bulamadım. Zaten de yokmuş. İçeride dinlenme yeri aradım havuzun başında sadece 6 adet Pilastik sandalye gördüm.Hamam ve saunayı sordum bayanlar için açık olduğu için kullanamadık müşterilerin rahatlığı ve konforu hiç düşünülmemiş.Ilıca sıcak su olarak değil sadece Otel konaklama müşterilerine kalması için yapılmış olarak gördüm, arkadaşlarla hayal kırıklığına uğradık’’dediler.