FATSA MHP PARTİ ÜYELİĞİ İÇİN MOBİL BAŞVURU SİSTEMİ KURDU

Reklam
Reklamı Gizle
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Fatsa İlçe Başkanlığı online mobil üyelik sistemini devreye alarak üye kampanyalarına yeni bir boyut kazandırdı. Böylelikle partiye üye olmak için, zaman mekân veya fırsat beklemeden akıllı cep telefonlarından ön başvuru yapılabiliyor.
MHP Fatsa İlçe başkanlığı bilgi işlem merkezince yapılan açıklamada, zamanımız yok, fırsat bulamıyoruz gibi şikayetlerin çoğalması üzerine, teknolojiyi devreye alarak mobil ön başvuru form sistemi devreye alındığı bildirildi.
SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR
Şehrin dört bir yanına dağıtılan ve sosyal medya hesaplarından yayınlanan karekodu akıllı telefonunuza okutarak, gelen ön başvuru formunu doldurmanız yeterli. Aynı zamanda www.muratkacak.com.tr/basvuru/ linkine tıklayarak ta forma ulaşmak mümkün. Başvuru işleminizin tamamlanması için ise, başvuru yapan kişi ile irtibata geçilerek ziyaret ediliyor.
GELEMİYORLARSA BİZ GİDERİZ
Konu ile ilgili Milliyetçi Hareket Partisi Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak, “insanlarımız için zaman kıymetli, bu nedenle kendilerinin bize ulaşma imkanları yoksa, formu doldursunlar biz kendilerine gidelim” dedi.
Başkan Kaçak konuyla ilgili; “Vatandaşlarımıza ulaşabilmek için mevcut tüm imkanları kullanmaya çalışıyoruz. Arkadaşlarımız ile beraber sürekli yeni fikirler ortaya atıp uygulanabilirliği konusunda istişare ediyoruz. Online mobil üyelik sistemi de böyle bir çalışmanın ürünüdür.
Sistemi devreye aldık ve sadece sosyal medya hesaplarımızdan paylaşmamıza rağmen ortalama saat başı bir form sistemimize düşüyor. Tanıtımını ne kadar çok yapar, karekodu ne kadar çok yayarsak daha fazla ilgi göreceğini öngörüyorum.
Vesile ile vatandaşlarımızı partimize üye olmaya, üyeliklerini e-devlette göremeyenleri de yenilemeye davet ediyorum. İnşallah Fatsa’mız için “on bin” üye hedefimize ulaşarak 2023 seçimlerine özgüveni yüksek bir şekilde, görevimizi yapmış olmanın gururuyla, gümbür gümbür gireriz” açıklamasını yaptı.