Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ERHANLAR KALİTESİ FATSA’DA

ERHANLAR KALİTESİ FATSA’DA
05 Eylül 2021 - 16:21

Mondi Home Mobilya düzenlenen görkemli bir törenle açıldı.

Ünyeli hayırsever iş insanı Erhanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Erhan’ın, Fatsa ilçemizde hizmete sunduğu Mondi Home Mobilya Mağazasının açılışını gerçekleştirildi.

Ünye’den sonra Fatsa’ya da mağaza açan , Erhanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Erhan’ı açılışta iş ve siyaset dünyası yalnız bırakmadı.

Açılışa Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Fatsa Ticaret ve Sanayi Oda Başkanı Tayfun Karataş,Ünye Ticaret ve Sanayi Oda Başkanı İrfan Akar,diğer oda Başkanları firma yetkilileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Duaların ve iyi temennilerin eşliğinde kurdele kesimi yapıldı.

Mağazayı gezen davetliler “Fatsa halkına hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.
Mondi Home Mobilya Mağazası Sahibi Mustafa Erhan ’dan mağaza hakkında bilgiler aldılar.
Mondi Home Mobilya Mağazası Sahibi Mustafa Erhan, “Fatsa’ya kaliteyi getirmek istedik. Erhanlar kalitesini Fatsa’ya tanıştıracağız.
Gerek çizgimizde, gerek ürünlerimizde, gerek satış sonrası servis teşkilatımızda iyi olduğumuzu söylüyoruz. İnsanlar ürünlerimizi beğeniyor. Ürünlerimiz hem kaliteli, fiyatlarımızı da insanlarımızın ulaşabileceği yerlerde tutuyoruz ki bu kaliteyi insanlarla buluşturmaya çalışıyoruz” dedi.
Erhanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Erhan , açılışa katılanlara da teşekkür etti.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-