Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

EKREM ŞENTÜRK’TEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

EKREM ŞENTÜRK’TEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
06 Kasım 2020 - 0:45

Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk, mecliste ismi dokunulmazlığı kaldırılacaklar arasında geçen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.Şentürk ayrıca Yeşilkentli vatandaşlara destek verdi.

Cemal Enginyurt’un ‘İyi Parti’den teklif aldım’ sözlerine A52 tv programında açıklık getirdi.

Başkanın açıklamaları şöyle;

İyi Partiden Cemal Enginyurt’a bir teklif olmayacak çünkü şuan İyi Parti de böyle bir konu yok. Bizim derdimiz şuan Ordu’da halka ne gibi yararlı şeyler yapabiliriz onu düşünüyoruz.

Siyaset gündemimizde öyle bir olay yok. Ben olaylara şöyle yaklaşıyorum kişiler üzerinden siyaset yapmak noktasında asla olmadım. 

Allah yolunu açık etsin. İyi Parti’nin kuruluş amaçları doğrultusunda bize hizmet edecek bir kadro ile yürümek. İyi Parti’nin kuruluş amaçları doğrultusunda bizim işinin ehliyeli insanlarla iş yapmak bizim için çok önemli

Yeşilkentlilere Destek Verdi

Yeşilkent halkımız Bizim halkımızdır. Onları ziyaret edeceğiz onların dertleri bizim derdimizdir o anlayışdayız. En kısa zamanda Yeşilkent’i ziyaret edeceğiz.

Fatsa’da ki maden ve altın arama ile ilgili dernekleri biz ilimizde ziyaret ettik. Bizlere anormal bir davranışın olduğunu izah ettiler. Biz daha öncesinde de onları ziyaret ediyorduk. Korgan da ki projelerine ziyarete de gitmiştik. Halkın ne zaman destek amacında bize ihtiyacı olursa bizde orada olacağız”dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-