DEVA BAŞKANI TOSUN”Temiz ve Dürüst Gazetecilik Sizin İşiniz”

Reklam
Reklamı Gizle

Deva Partisi Ünye İlçe Başkanı İrfan Tosun ve Deva Partisi Ünye İlçe Başkan Yardımcısı İlhan Küçük, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında KARTEGDER Başkanı Cihan Çakır’a ziyarette bulundu.
Ziyarette günün önemine dikkat çeken Deva Partisi Ünye İlçe Başkanı İrfan Tosun, bütün gazetecilere temiz, güzel, kalemini satmadan ve kırmadan güzel bir gazetecilik yapılmasını temennisiyle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlarken buna en iyi örnek kurumunuzdur diyerek övgüde bulundu.

Deva Partisi Ünye İlçe Başkanı İrfan Tosun;
Temiz ve Güzel Gazetecilik Yapılmalıdır

Tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayan Deva Partisi İlçe Başkanı İrfan Tosun, “Tüm çalışan gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum. Bende yaklaşık 43 yıldır bu ailenin içindeyim. Gazetecilik gerçekten çok zor bir meslektir. Çünkü hedef hep en iyi kareyi, en ayrıcalıklı haberi yakalamaktır. Benim tüm gazeteci arkadaşlarımdan ricam, ben bu yaşıma kadar kalemimim hiç satmadım ve kırmadım. Hiç kimsenin de hakkına, hukukuna, adaletine saygısızlık yapmadım. Temiz, güzel, kalemini satmadan ve kırmadan güzel bir gazetecilik yapılmasını temenni ediyorum. Bütün gazeteci arkadaşlarımın gününü kutluyorum” dedi.

Kongremizi Bu Ay Gerçekleştireceğiz

Ziyarette Deva Partisi’nin yakın zamanda kongre gerçekleştireceğini belirten Deva Partisi İlçe Başkanı İrfan Tosun, “Ben Deva Partisinin Ünye’ye atamış İlçe Başkanıyım ve ilçe teşkilatımıza güzel katılımlar oldu. Yönetim kurulumuzla almış olduğumuz karar doğrultusunda bugün seçim kuruluna müracaatımızı yaparak büyük ihtimalle bu ayın 27 ya da 28’inde bir kongremiz olacaktır. Bütün halkımızı kongremize bekliyoruz. İnşallah vatanımıza, milletimize, Türk Bayrağına layık bir kongre olur. Her şeyin devası tabiki DEVA’dadır” diyerek sözlerini tamamladı” diyerek sözlerini tamamladı.