Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BBP GENEL BAŞKANI DESTİCİ ORDU’DA

BBP GENEL BAŞKANI DESTİCİ ORDU’DA
17 Temmuz 2021 - 18:48

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici Karadeniz programı içerisinde Ordu’yu ziyaret ederek partililer ve vatandaşlarla buluştu.

Geçtiğimiz günlerde Rize’de yaşanan sel felaketi sonrasında afet alanına ziyarette bulunan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, ziyaret programı kapsamında Ordu’yu da ziyaret etti.

Ordu İl Başkanı Durmuş Zor ve partililer tarafından karşılanan Destici, ilk olarak Ordulu gazeteciler ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu. Genel Başkan Mustafa Destici partiye yeni katılanların rozetlerini de taktı.

“Hükümetin ürüne sahip çıkması lazım”

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici yaptığı basın açıklamasında şu sözleri ifade etti;

“Biz geçtiğimiz yıllarda bölgedeki ziyaretlerde taban fiyatı ile ilgili bir teklif sunmuştuk ve o oranlarda bir fiyat elde eden edilmişti. Bu sene ise geldiğimizde yaklaşık yüzde kırk oranında bir fark olması gerekiyor. Üretici ile yaptığımız istişarelerde bunu gördük. Bu yıl en az 30 TL olmadı noktasında talepte bulunuyoruz sizler adına.

Çevre yolu

Fatsa’da çevre yolu yok. Bu büyük bir eksiklik. Bir an önce yapılması gerekiyor. Bir diğeri de ordu merkezin çevre yolu eksikliği. Bakınız yaptığımız gezilerde de görüyoruz büyük bir ihtiyaç var. Bunun da hemen yapılması gerekiyor. 

Fatma Yümlü hanımefendiye karşı yapılan saygısızca ve onur kırıcı davranışı bir kere deha buradan kınamak istiyorum. Pandemi koşullarına hepimiz uymak zorundayız. Maske mesafe ve hijyene dikkat etmemiz gerekiyor. Biz teşkilat mensuplarımız dan özellikle bunlara uyulmasını istiyoruz. Ve uygulamayı da yaparız. Ancak bir hanımefendiye baskı uygulayarak böyle bir davranış sergilemek hoş olmadı. Biz polis teşkilatımızı severiz ama yanlısı kim yaparsa yapsın biz yanlışın karşısındayız. Biz bu tatsız olayın ve sürecin takipçisi olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Yine de söylüyoruz, biz hiçbir kamu görevlisinin mağduriyet yaşamasını istemiyoruz ancak ortada da bir suç varsa yasalar çerçevesinde de cezası uygulanmalıdır. Biz bu olay karşısında üzüldük ama bu süreci de takip edeceğiz. Maalesef Fatma Hanım’ın yasadığı olay pandemiden dolayı olurken bazı yayın grupları tarafından katıldığı bir TV programından kaynaklandığını ifade eden yayın organları da oldu. Kendilerini de kınıyoruz.” Dedi.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Ordu’da düzenlenen basın toplantısının ardından Çatalpınar İlçe Parti binasının açılışını gerçekleştirdikten sonra ordu programını sonlandıracak.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-