DERNEK 2 SENEDİR FAAL DEĞİL

Reklam
Reklamı Gizle

İstanbul’da yaşayan Ünyeli ailenin  A52 TV ekranlarında Çay Saati programında yapmış olduğu sitemkar konuşmaya cevap geldi.

Çay Saati programına katılan Yaşar Meral gurbette bir Ünyeli aile olarak yalnız bırakıldıklarını ve kimsenin kendilerini aramadığını ifade ederek özellikle Gazi Osman Paşa Ünyeliler Derneğini vefasızlıkla suçlamıştı.

Haberimizin ardından Gazi Osman Paşa Ünyeliler Dernek Başkanı Ali Kemal Göğünç gazetemize yazılı açıklamada bulundu;

Dernek Başkanı Göğünç’ün açıklaması şöyle;

“Tek taraflı konuşmak yerine beraber çıkalım televizyona bende kendimizi anlatayım. Bilindiği gibi pandemi nedeniyle 2 seneye yakın dernek kapalı ve devlet tüm faaliyetleri durdurdu. Yaşar Meral tek taraflı açıklama yapmış. Ben nereden bileyim kimin hastası var kimin cenazesi var? Kendisi gelecek söyleyecek bizde yardımcı olacağız. Bir kurumu zan altında bırakmak çok kolay. Aidat verdim diyor bütün verdiği parayı çıkartırdım 2016’dan beri 50 TL vermiş. Hiç vermese yine önemli değil. Hiç beni arayan soran yok demiş. Soruşturdum özellikle yönetim kurulu üyesi arkadaşlar aramışlar. Ben fazla konuşmak istemiyorum. Bir sene oldu babası vefat etti. Hem cenazeye katıldık, hem de baş sağlığına gittik. Eleştiri yaparken de  biraz ölçülü ve bilerek yapılmalı düşüncesindeyim ”