Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

DELİ MURAT’A YAKIŞAN YAPILDI

DELİ MURAT’A YAKIŞAN YAPILDI
09 Mart 2020 - 0:42

Kaymakam ve Belediye Başkanın ne dirisine ne ölüsüne sahip çıkmadığı Murat Karataş’a önce Ünyeliler sonra Ünye Mermer sahip çıktı.

KAYMAKAM VE BELEDİYE DUYARSIZ KALDI

Bilindiği gibi Ünye Kaymakamı Hüsey’in Ümit Güney ve dönemin Belediye Başkanı  Ahmet Çamyar  , Ünye’yi Murat’a ,Murat’ı da  hemşerilerilerine çok görerek onun hastaneye yatmasını sağladılar.

Kısacası herkes Murat nerede diye merak ederken,yetkiler durumu bildikleri halde konuya duyarsız kaldılar.

TAA Kİ GAZETELERDE DELİ MURAT ÖLDÜ HABERİ ÇIKANA KADAR

Ve Deli Murat’ın uzun yıllar Ünye’de yaşadıktan sonra 8 ay önce Çorum’da sosyal hizmetler bakım evinde aylar önce vefat etti haberi gazetemizde çıkana kadar hiç kimsenin bilgisi en ufak bilgisi yoktu..

DELİ MURAT’IN  ÜNYE SEVDASI ÇORUM’DA DEVAM ETMİŞ

Yaptığımız araştırmalarda   Ünye’nin maskotu haline gelen namı diyar Deli Murat’ın Ünye hasretiyle kafasını duvarlara vurduğu,yemek yemediği son günlerinde Ünye’yi sayıkladığını öğrenildi.

DİRİSİNİ ÜNYE’DEN YOLLAYANLAR NAAŞINIDA ÜNYE’YE ALMADILAR

Belediye ve kaymakamlığın  sahip çıkmadığı Murat’a  hemşerileri sahip çıkarak ,en azından naaşın Ünye’ye gelmesini istediler.

 Bunu da başaramayan yetkililer  Ünye’nin simgesi Deli Murat ( Murat Karataş)’ın kimsesizler mezarlığında mezarı olmadan yatmasına da göz yumdular.

DELİ MURAT’A VEFA ÜNYE MERMERDEN

Ünye’lilerin Çorumlu yetkililere ulaşması sonucu yeri belli olsun diye mezarı yapılan rahmetli Murat’a Ünye Mermer sahip çıktı.

Ünye Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Barbaros Yağcı’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Ünye’nin Murat ağabeyinin mezar taşının yaptırıldığı paylaşıldı .

Biz de Çakır Medya ailesi olarak Ünye adına Ünye Mermer’e çok teşekkür ediyoruz . 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-