Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Çıraklı’dan Büyükşehire ve Kent Konseyine Tepki

Çıraklı’dan Büyükşehire ve Kent Konseyine Tepki
26 Nisan 2021 - 0:15

İyi Parti Ünye Belediye Meclis Üyesi Murat Çıraklı Net Bakış programında Ordu Büyükşehir belediyesinin Ünye’yi soyduğunu ve yeterince bir hizmet vermediğini ifade etti.Çıraklı ayrıca Kent konseyinide eleştirdi.

LİMAN PARA BASIYOR FAKAT ÜNYE’YE HİZMET YOK

Biliyorsunuz ki limanına gelen gemiler ton başına dolar veriyor. Bir geminin ton başına yaklaşık 3,5 dolar gideri var. Bu ayda yaklaşık 3,5 milyon dolara tekamül eder. Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan 50 milyon liralık yatırımı liman kendi geliriyle 3 ayda çıkarır.

Büyükşehir’dekiler akıllı insanlar saf olan biziz. Oski’den 6-7 yılda 250 milyon lira para aldılar. Bu kadar paraları ne yapıyorsunuz? Yazıktır! Ünye’de ne varsa aldınız. Ünye resmen soyuluyor.

KENT KONSEYİ HİÇ BİRŞEY YAPMIYOR

Ünye Kent Konseyi ile ilgili ise hiçbir hizmetlerini görmedim. Geçtiğimiz hafta iskelenin yanı doldurulmaya başlandı. Bisiklet yolu adı altında sahili ucube duruma soktular. Ünye’de bir sürü sorun var hangisinde kent konseyini görebildik. Bana göre sadece belediyenin düşüncesini harekete geçirmeye çalışıyorlar. Aksini bana iddia etsinler”dedi..

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-