Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÇIRAKLI ”TAVLI ESKİ GÜÇÜNDE DEĞİL”

ÇIRAKLI ”TAVLI ESKİ GÜÇÜNDE DEĞİL”
09 Ağustos 2021 - 3:02

İyi parti Belediye Meclis Üyesi Murat Çıraklı A52TV ekranlarında pazaryeri ve Hüseyin Tavlı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

TAVLI PAZARCILARA AYAR ÇEKİYOR

Çıraklı”Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’nın ”Samsun’dan esnaflar gelmek için baskı yapıyor, durduramıyorum” sözleri Ünyeli pazarcılara adeta aba altından sopa göstermektir.Tavlı aslında Ünye’ye kimseyi sokmaz ama bir taraftan da Ünyeli pazarcılara işimi zorlaştırmayın yoksa Ünye’ye Samsunluları sokarım blöfü ile ince ayar çekiyor.

PROJE YERİNDE SAYIYOR

Ben yıllardır siyaset ile toplumu işkal ettiğim için az çok yorum yapabiliyoruz. Sayın Tavlı, “bizim pazarcılar için pazaryeri çalışmalarımız var. Proje aşamasında olduğu için de sürekli uzuyor” dedi.

Salı günü meclis toplantısından sonra Sayın Tavlı’nın önünde pazaryeri projesi vardı getirdi önüme bıraktı. 7 ay önce Samsun’da proje çizdireceğiz demişti.

Başkana en son biz bunu 6 ay önce konuşmuştuk dedim.

PAZARYERİNİ BÜYÜKŞEHİR NEDEN YAPMIYOR

Meclisten sonra oturduk ve Âdem Atik’de bizimleydi. Sayın Tavlı’ya Fatsa’da pazaryerini kim yaptı? Diye sordum. O da bana, büyük oranla Büyükşehir yapmıştır dedi. Âdem Atik’e doğru mu diye sordum o da doğru dedi. Fatsa’da pazaryerini Büyükşehir yaparken biz de büyük bir pazaryeri yapacağız neden biz yapıyoruz? Arkadaş biz pazaryerin de büyük bir gelir elde edeceğiz. Biz bunu kendi bütçemiz ile yapacağız dersen sana hak veririm. Aksi taktirde Büyükşehir’in bir payı olacaksa sen ne yapıyorsun? Derim.

TAVLI İSTENMEYEN ADAM

Burada Sayın Tavlı’da mutlaka Ünye’ye bir şey yapmak ister. Ben çok fazla hayal ediyorum. Aslında Sayın Tavlı’nın siyaset geçmişi var. Neden bu kadar tıkandı ben anlamış değilim. Aslında Sayın Tavlı bu konularda kapıyı açacak zorlayacak birisi ama nedense kol kanat kırılmış sıkıntılı bir dönem görüyorum. Yeri geldiği zaman ben Ünyeliyim diyen insanlar oluyor. O zaman Sayın Tavlı çıkacak ve Ünyeliyim demekle olmuyor gel yardımcı ol diyebilmelidir. Ama geliş şekli ile Hüseyin Tavlı yalnızlaştı. Ak partide onu istemeyen çok kişi var”.dedi.Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-