Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ÇIRAKLI ”HALK BOŞ VAATLERE KANMIYOR”

ÇIRAKLI ”HALK BOŞ VAATLERE KANMIYOR”
12 Ağustos 2021 - 1:05

İyi parti meclis üyesi Murat Çıraklı , Ak parti milletvekili Şenel Yediyıldız’ın Ünye Akkuş Niksar yolu açıklamasını sert eleştirdi.Bilindiği gibi Ak parti milletvekili Şenel Yediyıldız geçen hafta Ünye Akkuş Niksar yolunun 2023 de biteceğini söylemişti.

Ak partili vekil tarih verdi

Yediyıldız’ın açıklamasına İyi parti meclis üyesi Murat Çıraklı’dan tepki geldi.Çıraklı,“2004’de MHP İlçe Başkanıyım, Hilmi Bey’de Enerji Bakanıydı. O dönemde Ahmet Arpacıoğlu Belediye Başkanıydı. O zamanlar Hilmi Bey geldi ve dedi ki, “Ünye’de doğalgaz 2007’den sonra kademe kademe verilecek ve bitecek” Enver Yılmaz’da dedi ki, “ben Ünye’ye geldiğimde huzurevi gibi faaliyetler gerçekleştireceğim” dediler.

İnsanların gazını almak için böyle boş beleş vaatler vermeyin.

Vatandaşlar artık bu numaraları yemiyor herkesin karnı tok. Şimdi ise Ünye-Akkuş yolunu öne sürüp duruyorlar. Zaten Üniversitemiz, huzurevi, kültür merkezi bitti ya , yapılacak geriye sadece yollarımız kaldı. Baktığımızda yıllar geçti ortada hiçbir şey yok. Ünye-Akkuş yolu acil olarak yapılması gereken bir yol ancak bunu iktidar yapamaz. Yapmak istese yapardı.

Yıllardan itibaren Ordu bölgesi AK Partiye oy verdi.

Ordu’da 19 tane ilçe var ve 17’si AK Partili veya ortak ittifakta. Bu insanlar oy verirken iyi de sonra neden hizmet yapılmıyor. Ergün Taşcı gelir kimseye görünmeden gezer gider. Bunların yaptıkları boş vaatleri en gariban insana anlatsalar o belki kanar ama artık insanlar bu vaatlere kanmıyor”dedi

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-