Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

CHP EKONOMİ MASASI HEYETİ ORDU’YA GELİYOR

CHP EKONOMİ MASASI HEYETİ ORDU’YA GELİYOR
08 Temmuz 2021 - 17:46

CHP ekonomi politikalarının halka anlatılması ve halkın taleplerinin öğrenilmesi amacıyla oluşturduğu ve Ekonomi Masası Heyeti Ordu’ya geliyor.

Ziyarete Ordu’da başlayacak olan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak başkanlığındaki Ekonomi Masası heyeti yarın saat 15:00’dan sonra Ünye’de olacak.

Chp Ekonomi Masası Heyetinin Ordu ziyareti öncesi basın açıklaması yapan Chp Ünye İlçe Başkanı İsa Maral şöyle konuştu;

“Son dönemde Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye’de ciddi bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Bizlerin de Ordu’da bir dizi programlarımız mevcut. Programlarımızdan biri Faik Öztrak’ın başkanlığında 25 kişi ile oluşan Genel Merkezin Ekonomi Masasının Ordu programı var. Ordu’da yapılacak olan toplantıdan sonra da ziyaretlerde bulunacağız. Ünye’de de ziyaretlerden sonrada Ticaret ve Sanayi odasında iş insanları ile birlikte bir araya geleceğiz. Sektör temsilcilerinin, sendikaların ve odaların görüşleri alınacaktır. İleride ki Cumhuriyet Halk Partisinin ekonomik uygulamalarla ilgili bilgiler verilecek. Gelecek haftaya Cumhuriyet Halk Partisi meclis kurulundan 50 kişilik bir ekip Ordu’ya gelecektir. Bu program daha kapsamlı olacaktır. Bu iki çalışmanın sonucunda hazırlanacak raporlar genel merkez başkanına sunulacak. Cumhuriyet Halk Partisi pandemi demeden Türkiye’nin dört bir yanında tüm bölgelerin sorunlarını yerinde tespit ederek seçime bu şekilde hazırlanıyoruz. Bu anlamda biz gelecekte ki iktidardan eminiz. Bundan sonra ki iktidar partisinin öncülüğünde millet ittifakının iktidarı olacaktır. Cumhuriyet Halk Partisinin haziran ayının sonu itibariyle 81 İlin tüm ilçelerinde sandık görevlileri birer yedek sandık ile oluşturulmuş durumdadır. Bundan sonra üyelerimizden bazı isteklerimiz olacak. Burada bu tempoyu düşürmeden çalışmalarımız devam edecek.”

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-