CEYHAN SULTAN ET & TAVUK FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİNDE AÇILDI

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye, et, tavuk ve şarküteri sektöründe yeni bir işletmeye daha kavuştu. 

Hijyen ve kaliteyi buluşturan ‘Ceyhan Sultan Et & Tavuk’ Ünye’nin Fevzi Çakmak Mahallesinde bugün hizmete açıldı.

Fevzi Çakmak mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No:278/2 adresinde açılan işletmenin kurdelasını İşletme sahipleri Ceyhan Kızaklı ve Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtar Adayı Yaşar Yıldız birlikte kesti.

Birçok davetlinin katıldığı açılış sonrasında ürünleri yerinde gören misafirler hem işyerini gezme hem de alışverişlerini yapma fırsatı buldu. 

Ünye’de yaşayan vatandaşların hizmetine sunabilmek için titizlikle çalıştıklarını ifade eden İşletme sahibi Ceyhan Kızaklı açılış konuşmasında; “Fevzi Çakmak Mahallemizde işletmemizi açtık. İşletmemizde ilkleri gerçekleştirmek istiyoruz. Allah nasip ederse Fevzi Çakmak mahallesine ve Ünye halkına iyi bir hizmet sunmayı istiyoruz.” Dedi.

Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtar Adayı Yaşar Yıldız ise açılışta şu açıklamayı yaptı; “Fevzi Çakmak Mahallesi içinde bu tür esnaflarımıza her zaman ihtiyacımız var. Vatandaşlarımız günlük taze et ve tavuk ihtiyaçlarını karşılamak için çarşıya gidiyorlardı. Artık buna gerek kalmadı. İşletme Sahibi Ceyhan Kızaklı’ya ve ailesine, mahallemize böyle bir işletmeyi kazandırdıkları için  teşekkür ederim. Hayırlı uğurlu ve bereketli olsun.” Dedi.