ÇAKIR’DAN,BAŞHEKİM KUTLU’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Tamer Kutlu’ya A52TV , Çakır medya imtiyaz sahibi ve Karadeniz radyo televizyon ve gazeteciler dernek başkanı Cihan Çakır hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Çakır ,görev süresi Aralık ayında uzatılan ve  iki buçuk yıl daha sözleşmesi yenilenen başarılı Başhekime hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, yeni görev sürecinde üstün başarılar diledi.

ÇAKIR,”YENİ SÖZLEŞMEYİ HAK ETTİNİZ”

Çakır , bölgenin en önemli hastanelerinden olan Ünye devlet hastanesinde görev yapan Op. Dr. Tamer Kutlu’yla yeniden sözleşme uzatılması  demek ,Başhekimin  başarılı olduğu anlamına gelir ki, ortada güzel bir şey varsa bozmamak gerekir düşüncesindeyim. Büyüklerimiz de Başhekim  Op. Dr. Tamer Kutlu’nun çalışmalardan memnun olmuşlar ki görev sürenizi uzattılar. Bizler de yerel basın olarak toplumun gözü ve kulağıyız.

Bu nedenle  Ünye devlet Hastanesi’nin Bakanlık mesuliyetinde olan Doktor  eksiklerinin olduğunu biliyoruz. Bu durum dışında hastanenin  iyi yönetildiğini özelliklede pandemiyle mücadelenizin taktire şayan olduğunu söyleyebilirim. Sizi ve çalışma arkadaşlarınızı  bu konuda tebrik ediyor  ve  bundan sonraki iki buçuk yıllık görev sürenizde başarılar diliyorum”dedi.

KUTLU”BURADA ÇALIŞMAYI SEVDİM”

Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Tamer Kutlu’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.Başhekim  Op. Dr. Tamer Kutlu,   insanlara hizmet etmek için 7/24 görev başındayız.  Ünye’de çalışmayı sevdim, tecrübelerimi yansıtmaya devam ediyorum. Bizleri buralara layık görenlere ve  şahsınıza teşekkür ederim” dedi.