BÜYÜKŞEHİR’DEN JET HİZMET

Reklam
Reklamı Gizle

DD21.04.2016 tarihinde Büyükşehir Belediyesi vatandaşı sabrını mı sınıyor? Başlıklı haberin ardından konu ile alakalı güzel gelişmeler yaşandı. Ünye gündemini uzun süre meşgul eden reklam panolarının kaldırımlarda bulunması vatandaşların tepkisine neden olmuştu.  Kaldırımlarda büyük yer işgal eden reklam panoları için tepkilerin artması nedeniyle bazılarının yerleri değiştirildi, bazıları da kaldırıldı.

Sahilde iki kişi ancak geçebilirken, bazı kaldırımlarda ise reklam panoları yer kapladığı için tek kişi zor geçebiliyor. Özellikle bebek arabasıyla  ve engelli araçlarıyla kaldırımda ilerlemek mümkün olmuyordu.

VATANDAŞ MEMNUN

Sahildeki reklam panoları bunun en somut örneklerinden biriydi. Reklam panoları kaldırımların neredeyse yarısını kaplıyordu. Bazen kalabalık zamanlarda kaldırımdan inmek zorunda kalan insanlar araçların kullandığı yoldan yürümek zorunda kalabiliyorlardı. Taki Ordu Büyükşehir Belediye vatandaşın isteğine kulak verip haberimizin ardından sadece iki saat sonra bu reklam panolarını kaldırımlardan kaldırdı.

Geç kalınmışlık olsa dahi, Büyükşehir Belediyesi’nin haberimize ve vatandaşların şikayetlerine duyarlı kalması halk tarafından olumlu karşılanırken, bu duyarlı davranış için vatandaşlar Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiler. Sesimize kulak veren herkese teşekkür ediyoruz dediler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir