Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

“BURASI OTOPARK DEĞİLDİR”

“BURASI OTOPARK DEĞİLDİR”
14 Nisan 2021 - 0:20

Ünye 1 Nolu Toplum Sağlığı Merkezi bahçesinin otopark olarak kullanılmasına TSİP Ünye İlçe Başkanı Salim Oğuz’dan tepki geldi.

Türkiye Sosyolist İşçi Partisi Ünye İlçe Başkanı Salim Oğuz gazetemiz aracılığıyla yaptığı açıklamada, kamuya ait olan bu alanın sağlık merkezinde görevli sağlıkçılar tarafından işgal edildiğini ifade etti.

Salim Oğuz yetkililere seslenerek bu konuya dur denmesini istedi.

Başkan Oğuz açıklamasında şunları ifade etti;

“Burası sağlık ocağımızın önü ve biz Türkiye Sosyalist İşçi Partisi İlçe Başkanı Temsilcisi olarak diyoruz ki burada bu araçların ne işi var? Burası otopark mı? Bir sağlık ocağı önü olarak ıslanmamak için kabinler oluşturulmalı ve insanlar burada oturmalı.

Burada gördüğünüz gibi zengin arabaları doktor arabaları bunların burada ne işi var burası otopark değildir. Buradan yetkililere sesleniyorum bu aracalar buradan alınmalı yoksa biz bu işin peşini bırakmayacağız. Gerekirse cumhurbaşkanımıza kadar gidecek bu iş. Burası kamu alanıdır doktorların memurların park alanı değildir, istedikleri gibi kullanamazlar. Burası böyle olmaz buraya bir düzenleme yapılsın.” Dedi.

Ve bu uyarıları dikkate alınmazsa süresiz açlık grevine başlayacağını ifade etti.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-