Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BİR ANNENİN FERYADI

BİR ANNENİN FERYADI
10 Temmuz 2021 - 16:46

Ünye Bayramca Mahallesinde yaşayan gözü yaşlı anne Şehri A. Yaklaşık 3 haftadır 20 yaşındaki kızı Gamze’nin ardından gözyaşı döküyor.

20 yaşındaki Gamze, yaklaşık üç hafta önce anne ve babasının evden çıkmasının ardından evden çıkarak sırra kadem bastı. Durumu kolluk kuvvetlerine bildiren aile, kızlarının kendi rızası ile gittiği ifadesinin ardından eli kolu bağlı bir şekilde gözyaşları içinde kavuşacakları günü bekliyorlar.

Diyabet hastası olan ve zaman zaman şekeri yükseldiği için rahatsızlanan Gamze, en son hastanede yatarak tedavi görmesinin ardından eve gelmişti. Gitmeden 3 gün önce ailesine yeni bir cep telefonu da aldıran genç kız, telefonuna kavuştuktan sonra irtibata girdiği arkadaşlarıyla beraber gittiği tahmin edilirken, gözü yaşlı anne, kızına madde kullandırdıklarını, ellerinde bazı fotoğraflarla da şantaj yapıldığını bildiklerini ve kızlarını geri almak için mücadele ettiklerini söylüyor.

Kızının rahatsızlığı ve madde kullanımından dolayı sağlıklı düşünemediğini de belirten acılı anne, kızına “geri dön” diye yalvarırken de gözyaşlarına hakim olamıyor.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-