BAŞKAN YARDIMCISI FATİH ERİŞMİŞ ENERJİ BAKANLIĞI’NA ATANDI

Reklam
Reklamı Gizle

BAŞKAN YARDIMCISI FATİH ERİŞMİŞ ENERJİ BAKANLIĞI’NA ATANDI

Ordu’nun Fatsa İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Erişmiş, Enerji Bakanlığı Daire Başkanlığı görevine atandı.

Yeni görevine atanan Fatih Erişmiş Fatsa Belediyesi ile bugün itibari ile ilişiğini kesti. Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan makamında Başkan Yardımcısı Fatih Erişmiş’e yeni görevinde başarılar diledi.
İki yıldır birlikte çalıştıklarını belirten Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, “Başkan Yardımcımız Fatih Erişmiş’i Ankara’ya gönderiyoruz. Enerji Bakanlığı Daire Başkanlığı’nda Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü’nde Destek Hizmetleri Daire Başkanı olarak atandı. Oradaki yeni görevi bizleri gerçekten çok memnun etti. Kendisini yeni görevinden dolayı tebrik ediyorum. Başarılı çalışmalarını orada da devam ettireceğinden eminim. Belediyemizde Sosyal Hizmetler ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısıydı. Bize oldukça faydalı olan bir arkadaşımızdı. Bu zamana kadarki hizmetlerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Ankara’daki görevi hem kendisi açısından hem de bizim açımızdan daha önemli. Orada görev alması bizleri mutlu etti. Kendisi için yeni bir süreç bugün itibari ile başlıyor. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Fatih Erişmiş ise yaptığı açıklamada, “Yeni atandığım görevim inşallah hayırlı uğurlu olur. Burada iki yıldır beraberiz. Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’a beni bu göreve getirdiği için teşekkür ediyorum hiçbir zaman önümüzü tıkamadı aksine her zaman önümüze açtı. Bizim 2 yıllık süre zarfı içerisinde Fatsa ile buluşmamızı sağladı. Fatsa’da dostlar edinmemizi gerçekten büyük katkısı oldu ben kendisine çok teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte de beraber çalışırız. Ne zaman bizi ararsa her zaman yanında olacağımı da vurgulamak istiyorum. Burada gerçekten belediyemizde Fatsa’da halkımız ile uyumlu bir şekilde çalıştık. Her isteklerimiz de taleplerimize bize destek oldular. Burada tüm kamuoyu önünde Belediye Başkanımızın nezdinde tüm Fatsa halkına çok teşekkür ediyorum her zaman yanımızda olacaklarını da düşünüyorum. Bir kez daha Fatsa halkına teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir