Başkan Murat Kaçak “Yeni Yönetimi Tanımıyorum!”

Reklam
Reklamı Gizle

Milliyetçi Hareket Partisi Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak, 22 Haziran 2021 Salı günü yapılan Fatsa Belediyespor Olağan Genel Kurulu’nun ardından yazılı bir açıklama yaparak, “yangından mal kaçırırcasına, genel kurulu sessiz sedasız yaparak ne yapmaya çalışıyorsunuz?” diye sordu.

Yeni Yönetimi Tanımıyorum !

22 Haziran günü yapılan Fatsa Belediyespor genel kurulu sonrası Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak yaptığı açıklamada, adeta ateş püskürdü.

Başkan Kaçak, Fatsa Belediyespor’un birilerinin tekelinde olmadığını, yapılan toplantıya A’dan Z’ye Fatsalı tüm spor severlerin müdahil olabilmesi gerektiğini belirterek, kimseye haber vermeden, alelacele genel kurul yaparak ne yapmaya çalışıyorsunuz? diye sordu.

FATSA BELEDİYESPOR KİMSENİN ŞAHSİ MALI DEĞİLDİR? Murat Kaçak yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; Yıllarca bu takıma as başkanlık ta dahil olmak üzere, birçok alanda hizmet etmiş biriyim. Yapılan olağan genel kurulun haberini bugün Fatsa’da bir siyasi partinin temsilcisi olarak sosyal medyadan öğreniyorum. Bilinçli ve özellikle haberdar edilmediğimi düşünüyor ve nedenini de merak ediyorum.

Fatsa Belediyespor tüm Fatsa’nın bir değeridir. Takımın başarısı hepimizin başarısı, başarısızlığı da hepimizin başarısızlığı olmalıdır. Bu takım, herhangi bir siyasi düşüncenin veya herhangi bir ticari kuruluşun malı asla değildir ve olamaz.

EĞER AYNI DÜŞÜNCEDEYSEK SORUYORUM? – Gizli saklı yönetim oluşturulup, kimseye haber vermeden, alelacele Olağan Genel Kurul yapmanın anlamı nedir? – Genel Kurul toplantısına sadece, Ak Parti, CHP ve İyi Parti ilçe başkanlıklarını davet edip, diğer siyasi partileri yok saymanın amacı nedir? – Fatsa Belediyespor maddi manevi zora düştüğünde, herkesin elini taşın altına koyması gerektiği edebiyatını yaparak ortalığı ayağa kaldırırken, bu hareketiniz ile ne yapmaya çalışıyorsunuz? – Fatsalı spor severlerlerden neyi gizliyorsunuz? Ayrımcı ve bencilce davranışlarınızla nereye varma düşüncesindesiniz? Yoksa böyle olması için bir yerlerden talimat mı aldınız?

BU YÖNETİMİ TANIMIYORUM! Sporu seven, ve bu takıma yıllarca hizmet etmiş biri olarak, Cumhur İttifakının paydaşı bir partinin, Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Fatsa İlçe Başkanı olarak bu takıma katacağım çok şey olduğunu ve yönetime de katkıda bulunmak istediğimi defaten bildirmeme rağmen yok sayılmamızın altındaki neden nedir bilmek istiyorum.

Ve açıkça ifade ediyorum ki; gizli saklı kulislerle, alelacele ve taraflı bir şekilde yaptığınız şaibeli yönetim kurulu listenizi tanımıyorum. Fatsa Belediyespor camiasının birlik beraberliğe ihtiyacı varken, bu ayrıştırıcı tutumun kimseye bir şey kazandırmayacağını düşünüyor, tüm spor severlere saygı ve sevgilerimi sunuyorum.