Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BAŞKAN KİBAR ÜRETİCİNİN YANINDA

BAŞKAN KİBAR ÜRETİCİNİN YANINDA
10 Kasım 2020 - 1:47

“Üreticimizin her zaman yanındayız.”

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Girişimci Murat Akman ve Hülya Coşkun’un istiridye ve kültür mantarı yetiştirdiği tesisi ziyaret etti.

Yapmış olduğu ziyaretle ilgili girişimcileri desteklediklerini vurgulayan Başkan Kibar; “Yerel yönetimler olarak üretim anlamında Fatsamıza katkı sağlayacak her projenin yanındayız.

İstiyoruz ki, ilçemizde girişimcilik ruhu ön plana çıksın, istihdama ve ekonomiye katkı sunacak fikir ve düşünce, projeye dönüşerek hayata geçsin. Girişimci ruhuyla emeği kazanca dönüştüren kardeşlerimizi tebrik ediyor; ilk hasatlarının bereketinin bolluk ve hayırlı kazançlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

”Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Girişimci Murat Akman ve Hülya Coşkun’un istiridye ve kültür mantarı yetiştirdiği tesisi ziyaret etti.Yapmış olduğu ziyaretle ilgili girişimcileri desteklediklerini vurgulayan Başkan Kibar; “Yerel yönetimler olarak üretim anlamında Fatsamıza katkı sağlayacak her projenin yanındayız. İstiyoruz ki, ilçemizde girişimcilik ruhu ön plana çıksın, istihdama ve ekonomiye katkı sunacak fikir ve düşünce, projeye dönüşerek hayata geçsin. Girişimci ruhuyla emeği kazanca dönüştüren kardeşlerimizi tebrik ediyor; ilk hasatlarının bereketinin bolluk ve hayırlı kazançlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-