BAŞKAN ERGÜN,GELECEK NESİLLERE YATIRIM YAPIYORUZ

Reklam
Reklamı Gizle

13020107_1692525267673262_642427415_nAK Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün ,Ünye Kaymakamı Mustafa Demir ,Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Erdem,İlçe Spor Müdürü Aydın Kuyumcu  yapımı devam eden Ünye Gençlik Merkezini ziyaret ettiler. Daha sonra BAŞKAN ERGÜN, Ünye Şehit Hüseyin Başaran İlkokulu’nda Ünye Gençlik Merkezi tarafından sınavların ardından toplanan kalem ve silgileri  dağıttı.

Başkan Ergün Gençlik Merkezini İncelemelerde Bulundu

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün ise açıklamasında şöyle konuştu; “Ben tekrar Gençlik Merkezimizin Ünye’mize hayırlı olmasını diliyorum. Bir ilçe olmamıza karşın il tipi bir Gençlik Merkezi sağ olsun Sayın Başbakan Yardımcımız ve Milletvekillerimizin sayesinde bu yatırımı buraya getirdik. Tabi bizim de gönlümüz bu yatırımı şehrin merkezine yapmayı isterdik. Ama artık şehir merkezi kalmadı. Burası da şehrin merkezi oldu. Bundan 15 ila 20 sene önce burada yapılan yüzme havuzu projesi vardı. Bu proje o zaman şehrin dışında gibi görülebilirdi. Ama bugün artık bakınca üstten Çevre Yolu alttan dere üstündeki yolumuz geçtikten sonrası burası da şehrin merkezi oldu. Biz Ünye olarak arsa üretemiyoruz. Kısıtlı arsamız var. Onun için burada ve bu arazi genişliğinde olmasında çok yararlı olacağını düşünüyorum” dedi.

Klem Ve Silgiler Dağıtıldı

Yapılan kalem ve silgi dağıtma etkinliği sonrası Başkan Ergün ise şöyle konuştu; “Ünye Gençlik Merkezi’ndeki arkadaşlarımız üniversite sınavı çıkışında anı olsun diye bütün kalemleri silgileri topladılar. Onları da biz öğrencilerimize kardeşlerimize arkadaşlarımıza anı olsun diye dağıttık dedi.

Geleceğe Yatırım Yapıyoruz

Ayrıca Başkan Ergün,okul ve derslik bakımından çalışmaların sürdüğünü belirtti.Programlarının eğitimi kaliteli düzeye getirmek ve bölge başarı ortalamasının üstüne çıkmak olduğunu belirterek.Yakın zamanda tamamlanacak okul ve dersliklerle tekli eğitim öğretim sistemine geçmeye hazırlandıklarını belirten Ak parti ilçe Başkanı Arif Ergün ,bizim için en önemli yatırım gençliğe yapılan yatırımlardır ve bu bilinçle çalışmalarımız devam ediyor dedi.

 İl Tipi Bir Gençlik Merkezi Yapılıyor

Ünye Kaymakamı Mustafa Demir, yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi; “Geçtiğimiz günlerde Gençlik Spor İl Müdürümüz ve Ünye Belediye Başkanımız ile burayı ziyaret etmiştik. Çalışmalar şuanda tahminlerimizin çok üzerinde gidiyor. Ben özellikle yüklenici firma arkadaşımızı tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. İl tipi bir Gençlik Merkezi yapılıyor. Türkiye genelindeki illerde yapılmış olan Gençlik Merkezlerinin standartlarında bir Gençlik Merkezi Ünye’ye yapılıyor. Biz Ünye olarak hep 35 tane vilayetten büyüğüz diye övünüyorduk. Bu çalışmada onlardan bir tanesidir. Emeği geçen herkese başta Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş Bey olmak üzere Gençlik ve Spor Bakanımıza, ilgili bakanlığımızın müsteşarlarına ve emeği ile katkısı geçen herkese teşekkür ediyorum. Ünyeli gençlerimiz bundan böyle rahatlıkla artık bizimde bir Gençlik Merkezimiz var diyecekler. Her türlü aktiviteyi burada yapabilecekler. Ben herkese tekrar teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum” dedi.

 

a

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir