Başkan Çakır’dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Reklam
Reklamı Gizle

Başkan Çakır’dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Karadeniz Radyo Televizyon ve Gazeteciler Dernek Başkanı Cihan Çakır,24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

 

Çakır mesajında; “Çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitilerek geleceğe hazırlanmasını sağlayan öğretmenlerimiz kutsal bir görev icra etmekte ve bu vesileyle geleceğe de yön vermektedir. Ülkenin kalkınması ve gelişmesine katkı sağlayacak gençlerimizin başarılarında en büyük pay, onları eğiten öğretmenlere aittir.

Milli kültür ve tarihimize bağlı, evrensel değerlere açık, aklı hür vicdanı hür kişiler olarak yetişmeleri için bin bir fedakârlıkla çalışan, öğretmenlerimize şükran duygularımı ifade etmek istiyorum.

Öncelikle Başöğretmenimiz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet, hayatını sürdüren öğretmenlerimize de sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum.

Bu vesileyle bir kez daha öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor, başarılı ve geleceğe yön veren bireyler yetiştirmelerini temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.