Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BAŞKAN ATAY “SALDIRI GİRİŞİMİNİ KINIYORUZ”

BAŞKAN ATAY “SALDIRI GİRİŞİMİNİ KINIYORUZ”
04 Eylül 2021 - 12:06

Cumhuriyet Halk Partisi Ünye Kadın Kolları Başkanı Ayşe Atay, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’ya Çanakkale’de yapılan saldırı girişimi hakkında basın açıklaması yaptı.

CHP Ünye Kadın Kolları Başkanı Ayşe Atay yaptığı basın açıklamasında “AKP zihniyetini ülkemizden söküp atacağız” belirterek sözlerini şu şekilde sürdürdü;

“Kadın Kolları Genel Başkanımız Aylin Nazlıaka’nın Çanakkale’ye yaptığı ziyaretteki saldırı girişimini kınıyoruz. Bu zihniyetlerin “Bunlar daha iyi günleriniz! Durun bakalım başınıza daha neler gelecek?” anlayışından beslendiğini çok iyi biliyoruz. Siyasetçilerin görevi halkı ayrıştırmak değil, birleştirmektir.

Bizler halka kin ve nefret tohumları eken anlayışı reddediyor, ayrılığın gayrılığın olmadığı bir Türkiye’yi inşa etmek için çalışıyoruz.

Kadınların en ön saflarda yürüyen örgütlü mücadelesinden korkuyorlar, korksunlar! Biz kadınlar coşkun akan sular gibiyiz. Baskı ve şiddet ile bizi durduramazsınız. İlk seçimlerde AKP zihniyetini ülkemizden söküp atacağız.” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-