Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BAŞHEKİM KUTLU KURBAN BAYRAMINI KUTLADI

BAŞHEKİM KUTLU KURBAN BAYRAMINI KUTLADI
19 Temmuz 2021 - 14:03

Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Tamer KUTLU herkesin kurban bayramını kutladı;

“Birlik ve beraberliğimizin pekişeceği, kardeşlik, dostluk, sevgi ve saygı duygularını doyasıya paylaşacağımız bir Kurban Bayramı’nı daha hep birlikte, huzur içinde karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sağlıklı toplumu meydana getiren unsurlardan biri de milli birlik ve beraberlik ruhudur. Bayramlar, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturan, kardeşçe kucaklaştıran, milli birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren müstesna günlerdir.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak ilan edilen ve tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkileyen COVİD-19 salgını ile mücadelemizin kesintiye uğramaması için tüm vatandaşlarımıza bir kez daha maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uymayı önemle hatırlatmak istiyorum.

Halkımızın bayramı huzurlu ve sağlıklı bir ortamda geçirebilmeleri için bayram süresince fedakârca çalışan başta sağlık personelimiz olmak üzere bütün çalışanların, şifa bekleyen hastalarımızın ve tüm vatandaşlarımızın bayramlarını tebrik ediyor, tüm insanlığa huzur, barış ve sağlık getirmesini diliyorum.” Dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-