Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BAL TUTAN PARMAĞINI YALAMAYA DEVAM EDİYOR

BAL TUTAN PARMAĞINI YALAMAYA DEVAM EDİYOR
05 Mayıs 2021 - 1:26

Bal tutan parmağını yalamaya devam ediyor.

Daha önceki haberlerimizde de belirttiğimiz gibi hayırlı akraba Hüseyin Tavlı’nın birçok hısım akrabasını işe aldığını açıklamıştık.

Bu haberlerimizin ardından gazetemize ulaşan yeni bilgilere göre aşağıda isimlerini verdiğimiz kişilerin iş sahibi olmasında dolaylı veya direk Hüseyin Tavlı’nın etkisi olduğu iddia ediliyor.

İddiaları destekleyen faktörler ise Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’nın iş giren kişilerle yakınlığının bulunması ve kendi döneminde işe girmeleri gösterildi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı göreve geldiği günden itibaren “para yok, bırakın işçi almayı işçi çıkarma durumumuz var” demesine hatta mali kaynak yaratma adına belediyenin mülklerini sattığını biliyoruz.

Buna rağmen hısım akraba ve cemiyet hatırı işe girince akan suların durduğunu da aşağıdaki işe alınan isimlerden anlamak mümkün.Bunun yanında işe alınan bazı kişilerin liyakat, ehliyet sahibi olmadığı gibi, her partiden siyasi görüşe sahip oldukları öğrenildi.

İŞTE TAVLI DÖNEMİ İŞ SAHİBİ OLAN AKRABALARDAN BAZILARI.

AHMET Ş. ………………Belediye Başkan Yardımcısı
CEYHAN Ç……………… 3 birimin müdürü
MERVE İ……………… ÜNBEL AŞ. AVUKATI
AHMET O. ……………..OSB MÜDÜR
UMUT K.
MUHAMMET Y.
ZEHRA G.

VE TERME’DE İKAMET EDEN ABLASININ OĞLU FEN İŞLERİNDE ÇALIŞIYOR.

Bu isimler dışında Ünbel’e,diğer devlet kurumlarına ve ulusal marketlere bir çok hısım akrabanı veren Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ,bakalım daha hangi hısım akrabasını işe sokacak bekleyip göreceğiz.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-