AYFER ARSLAN TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye Reis Arslanlar Spor Kulübü Antrenör ve Sporcusu Ayfer Arslan, Kick Boks ve Wushu Türkiye Şampiyonası’na gidiyor.

Altınordu’da yapılan il şampiyonasında Kick Boks ve Wushu ’da il birincisi olan Ayfer Arslan, temmuz ayında yapılacak iki şampiyonaya ard arda katılacak.

Başarılı sporcu Arslan, 1-7 Temmuz tarihleri arasında Şırnak’ta yapılacak Kick Boks Türkiye Şampiyonası’na, ardından 10-15 Temmuz tarihleri arasında Sakarya’da yapılacak Wushu Türkiye Şampiyonası’na katılacak.

“İlimizde kulüp olarak tekvando, kick boks ve wushu’nun seçmelerine katılıyoruz. Türkiye şampiyonluğuna gidiyoruz ,il akabinde tekvandonun il seçmesi yapıldı 7-14 Temmuz tarihleri arasında yıldız sporcularımız Ankara’ya gidecek. Kick boks’ un il seçmesinde 75 kg ile derce yapan sporcumuz Ayfer Arslan 1-5 Temmuz tarihleri arasında Şırnak’ta yapılacak olan Türkiye şampiyonasına katılacak.

Dünkü yapılan wushu il seçmesinde yine il birincisi olan Ayfer Arslan 10-15 Temmuz tarihlerinde Sakarya’da olan Türkiye şampiyonasına katılacak. Ayfer peş peşe iki defa Türkiye şampiyonasına gidecek ilki Şırnak’taki kick boks’a onun akabinde de Sakarya’daki wushu Türkiye şampiyonasına katılacak. Biz Türkiye şampiyonasına katılan sporculara şimdiden başarılar diliyoruz. Tekvandoda Yıldızlarda yine Ankara’ya gidecek il sporcularımız var iki sporcumuz derece yaptı ve onlar gidecekler.”