Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Artık Emniyet mensupları öfkeli davranmayacak..

Artık Emniyet mensupları öfkeli davranmayacak..
18 Temmuz 2021 - 12:37

Ordu Üniversitesi Cumhuriyet ve Ünye Yerleşkeleri’nde dört oturum şeklinde gerçekleştirilen eğitim programında emniyet mensupları, görevlerini yaparken vatandaşla ilişki esnasında kullanacakları etkili iletişim teknikleri ve öfke yönetimi konusunda bilgilendirildi.

Cumhuriyet Yerleşkesinde gerçekleştirilen programa katılan Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan, Ordu Üniversitesinin bütün eğitim olanakları ile emniyet mensuplarının her zaman yanında ve destekçisi olduğunu belirterek kendilerine mesleki yaşamlarında başarılar diledi.

Emniyet mensuplarına verilen eğitim programında yaptığı sunumda Doç. Dr. Taşkın Kılıç empati, etkili dinleme, etkili beden dili kullanımı ve üslup konularında; Öğr. Gör. Dr.  Zafer Özkan ise öfkenin nedenleri ve öfke yönetimi konularında dinleyicileri bilgilendirdi.

Fatsa Kaymakamlığı Personeline” Stres Yönetimi” Eğitimi

Ordu Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile Fatsa Kaymakamlığı arasında gerçekleştirilen eğitim işbirliği kapsamında ise Ordu Üniversitesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim üyesi Psikiyatr Dr. Deniz Deniz Özturan tarafından Fatsa Kaymakamlığı personellerine “Stres Yönetimi ve Motivasyon”eğitimi verildi. Eğitim kapsamında is hayatındaki stres faktörleri, stresle baş etme yöntemleri ve çalışanların motive olabilecekleri teknikler ele alındı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-